Kursy językowe dla studentów

Dlaczego warto uczyć się na kursie dla studentów?

Specjaliści w ProfiLingua są skoncentrowani na rozwijaniu praktycznej umiejętności władania językiem obcym. Podczas kursu wiedza jest powtarzana systematycznie, co przełoży się na widoczne efekty już po kilku pierwszych spotkaniach. Pod okiem naszych profesjonalnych lektorów, kursanci rozwijają umiejętność pisania, słuchania, rozumienia tekstu czytanego, lecz przede wszystkim – mówienia. To podstawa w pojęciu komunikatywnego posługiwania się językiem. Dlatego w ProfiLingua uczymy kursantów sztuki radzenia sobie w losowych sytuacjach, w których posługują się językiem obcym. Oferujemy szeroki wybór kursów w przeróżnych językach, wykorzystując innowacyjne i autorskie metody nauczania.

Kurs w ProfiLingua dla studentów

Nauka w szkole językowej ProfiLingua jest przeznaczona dla każdego, w tym również dla studentów. Naszą ofertę kierujemy do osób, które chcą powtórzyć poziom, nadrobić zaległości, nauczyć się języka w krótkim czasie, czy przygotować do egzaminów zaliczeniowych i międzynarodowych. Przygotowaliśmy również kursy intensywne oraz indywidualne, dla tych, którzy nie mogą cieszyć się elastycznym grafikiem. Uczyć się języka można na różnym stopniu zaawansowania, dlatego ProfiLingua oferuje zajęcia:


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi dla studentów?

ProfiLingua cieszy się opinią renomowanej szkoły językowej, która w całej Polsce posiada aż 39 innowacyjnych placówek. Z nami skutecznie nauczysz się języka obcego w najlepszej dla siebie formie. Osiągniesz językowe cele, przygotujesz odpowiednio do ważnych egzaminów i spędzisz czas w przyjaznej atmosferze. Poznasz wielu nowych ludzi, którzy tak jak Ty, mają cel biegłości językowej. Nauka w ProfiLingua pozwoli Ci przełamać barierę językową i zyskać ogromne pokłady pewności siebie i zadowolenia z samorealizacji.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
** rabat od cen katalogowych na kursy grupowe dostępne w ProfiLingua. Promocja obowiązuje w dniach 7-14.02.2022 i nie łączy się z innymi promocjami. Oferta niedostępna w placówka w Legnicy i Ząbkach.
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe