Nauka języka duńskiego dla dorosłych

Dlaczego warto uczyć się duńskiego?

Jeżeli jesteś osobą, która lubi wyzwania i nie boi się wysoko postawić poprzeczki, z pewnością nauka języka duńskiego będzie czymś dla Ciebie. Nie należy do najprostszych, a jego nauka będzie wymagała dużej samodyscypliny. Jednak gwarancja spełnienia i zadowolenia z siebie po ukończeniu kursu jest warta każdej, poświęconej na naukę godziny. Biorąc również pod uwagę możliwości życia jakie oferuje Dania, coraz więcej ludzi decyduje się na przeprowadzkę. W takiej sytuacji nauka języka będzie prędzej czy później konieczna.

Kurs języka duńskiego dla dorosłych

Po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego oraz odbyciu specjalnej weryfikacji rejestracyjnej, zostaniesz przydzielony do jednej z trzech grup. Poziom Twoich umiejętności zadecyduje, czy zaczniesz naukę od podstaw, czy będziesz ją kontynuował na wyższym poziomie. Nasza profesjonalna i zaangażowana kadra z pewnością zadba o to, aby nauka języka duńskiego nie była tak straszna, jak wszyscy mówią. Dzięki starannie przygotowanym materiałom dydaktycznym, stanie się przyjemna i da sporo satysfakcji.


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka duńskiego dla dorosłych?

Kurs języka duńskiego dla dorosłych da Ci przede wszystkim pożądaną wiedzę i umiejętności. Nie mniej jednak, ma jeszcze wiele innych korzyści. Jedną z nich jest zbudowanie pewności siebie oraz eliminacja strachu przed podejmowaniem wyzwań. W końcu nauczyłeś się jednego z trudniejszych języków na świecie, prawda? Dodatkowo, pracując wspólnie z grupą, ćwicząc rozmówki i odtwarzając konkretne dialogi nawiążesz nowe znajomości. Całość zostanie zwieńczona certyfikatem uczestnictwa, którym z pewnością zaimponujesz sobie i innym.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
* rabat od cen katalogowych wakacyjnych grupowych kursów językowych dla dorosłych dostępnych w ofercie ProfiLingua, ważny w okresie 16.07 – 22.08.2021r. Rabat nie łączy się z innymi rabatami lub promocjami. Rabat nie obowiązuje w szkołach w Legnicy i Ząbkach.
Formularz zgłoszeniowy

Wypełnij poniższy formularz, a skontaktujemy się z Tobą w celu zaproponowania odpowiedniego dla Ciebie Kursu.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od WSiP, na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług WSiP drogą elektroniczną,w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
Jeżeli chcesz uzyskać dodatkowy rabat 5% na nasze usługi, podaj swój adres e-mail i numer telefonu w formularzu i zaakceptuj powyższe zgody.
(Szczegóły)
Udzielone powyżej zgody możesz wycofać w dowolnym momencie.
Wszystkie kursy językowe