Nauka języka duńskiego dla dorosłych

Dlaczego warto uczyć się duńskiego?

Jeżeli jesteś osobą, która lubi wyzwania i nie boi się wysoko postawić poprzeczki, z pewnością nauka języka duńskiego będzie czymś dla Ciebie. Nie należy do najprostszych, a jego nauka będzie wymagała dużej samodyscypliny. Jednak gwarancja spełnienia i zadowolenia z siebie po ukończeniu kursu jest warta każdej, poświęconej na naukę godziny. Biorąc również pod uwagę możliwości życia jakie oferuje Dania, coraz więcej ludzi decyduje się na przeprowadzkę. W takiej sytuacji nauka języka będzie prędzej czy później konieczna.

Kurs języka duńskiego dla dorosłych

Po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego oraz odbyciu specjalnej weryfikacji rejestracyjnej, zostaniesz przydzielony do jednej z trzech grup. Poziom Twoich umiejętności zadecyduje, czy zaczniesz naukę od podstaw, czy będziesz ją kontynuował na wyższym poziomie. Nasza profesjonalna i zaangażowana kadra z pewnością zadba o to, aby nauka języka duńskiego nie była tak straszna, jak wszyscy mówią. Dzięki starannie przygotowanym materiałom dydaktycznym, stanie się przyjemna i da sporo satysfakcji.


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka duńskiego dla dorosłych?

Kurs języka duńskiego dla dorosłych da Ci przede wszystkim pożądaną wiedzę i umiejętności. Nie mniej jednak, ma jeszcze wiele innych korzyści. Jedną z nich jest zbudowanie pewności siebie oraz eliminacja strachu przed podejmowaniem wyzwań. W końcu nauczyłeś się jednego z trudniejszych języków na świecie, prawda? Dodatkowo, pracując wspólnie z grupą, ćwicząc rozmówki i odtwarzając konkretne dialogi nawiążesz nowe znajomości. Całość zostanie zwieńczona certyfikatem uczestnictwa, którym z pewnością zaimponujesz sobie i innym.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
* Rabat od cen katalogowych na kursy dostępne w ofercie ProfiLingua w okresie 3.01 – 28.02.2022r. Promocje nie łączą się z wyjątkiem przypadków wyraźnie wskazanych. Rabat nie obowiązuje w placówkach w Legnicy i Ząbkach.
** Bezpłatny kurs online z języka angielskiego, niemieckiego albo hiszpańskiego na poziomie podstawowym (20x45 min.) przy zakupie grupowego kursu dla dorosłych lub młodzieży. Promocja trwa w okresie 3.01 – 28.02.2022r. i nie łączy się z innymi promocjami. Szczegóły w regulaminie dostępnym w placówkach i na www.profi-lingua.pl/regulamin/2022/regulamin-promocji-drugi-jezyk-gratis
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

Jeżeli chcesz uzyskać rabat 100 zł na nasze kursy, podaj swój adres e-mail i numer telefonu w formularzu i zaakceptuj poniższe zgody.
(Szczegóły)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od WSiP, na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług WSiP drogą elektroniczną,w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
Wszystkie kursy językowe