Nauka języka duńskiego dla dzieci

Dlaczego warto uczyć się duńskiego?

Szkoła językowa ProfiLingua umożliwia naukę języka duńskiego od podstaw lub kontynuację nauki na wyższym poziomie. Poprzez starannie wyselekcjonowane materiały dydaktyczne, nasi profesjonalni lektorzy w przyjemny sposób nauczą Twoje dziecko duńskiego. Warto pomyśleć już dziś o nauce dodatkowego i oryginalnego języka. Z pewnością pozytywnie wpłyniesz na rozwój i przyszłość swojego dziecka.

Kurs języka duńskiego dla dzieci

Nauka duńskiego to nie tylko wspaniałe doświadczenie, ale również dobra zabawa. Możesz zapisać swoje dziecko bez względu na wiek, a my wybierzemy najlepszą i spersonifikowaną ofertę dostosowaną do specjalnie do Was. Lekcje dla najmłodszych to przede wszystkim taniec, ruch i muzyka. Dzięki temu Twoje dziecko z ochotą będzie przychodziło na zajęcia. Dla nieco starszych, również prowadzimy zajęcia w przyjaznej atmosferze. Używamy do tego materiałów edukacyjnych, dzięki którym zaznajomią się z ciekawymi tekstami, poćwiczą czytanie i nauczą poprawnie pisać w języku duńskim.


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka duńskiego dla dzieci?

Twoje dziecko przede wszystkim zbuduje pewność siebie. Poprzez pracę z innymi dziećmi, rozmówki i dialogi, oraz gry i zabawy, nauczy się nie tylko języka duńskiego, ale również pracy zespołowej. To niezwykle pozytywnie wpłynie na jego rozwój. Metoda komuniktywna, stosowana w naszej szkole to narzędzie służące zarówno do nauki jak i nawiązywania nowych znajomości.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
* miesięczna cena promocyjna za 10 miesięczny stacjonarny kurs dla dzieci w wieku 7-10 lat (108 x 35 min) z angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego, francuskiego w Kielcach, Chełmie, Sosnowcu, Kaliszu, Częstochowie, Toruniu, Białymstoku. W cenie uwzględniono rabat 100 zł za wyrażenie wszystkich zgód marketingowych (cena regularna całego kursu 2000 zł). Oferta dostępna do 30.11.2021 r. Szczegóły oferty w placówkach ProfiLingua i na www.profi-lingua.pl. Liczba miejsc ograniczona.
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

Jeżeli chcesz uzyskać rabat 100 zł na nasze kursy, podaj swój adres e-mail i numer telefonu w formularzu i zaakceptuj poniższe zgody.
(Szczegóły)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od WSiP, na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług WSiP drogą elektroniczną,w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
Wszystkie kursy językowe