Nauka języka duńskiego dla dzieci

Dlaczego warto uczyć się duńskiego?

Szkoła językowa ProfiLingua umożliwia naukę języka duńskiego od podstaw lub kontynuację nauki na wyższym poziomie. Poprzez starannie wyselekcjonowane materiały dydaktyczne, nasi profesjonalni lektorzy w przyjemny sposób nauczą Twoje dziecko duńskiego. Warto pomyśleć już dziś o nauce dodatkowego i oryginalnego języka. Z pewnością pozytywnie wpłyniesz na rozwój i przyszłość swojego dziecka.

Kurs języka duńskiego dla dzieci

Nauka duńskiego to nie tylko wspaniałe doświadczenie, ale również dobra zabawa. Możesz zapisać swoje dziecko bez względu na wiek, a my wybierzemy najlepszą i spersonifikowaną ofertę dostosowaną do specjalnie do Was. Lekcje dla najmłodszych to przede wszystkim taniec, ruch i muzyka. Dzięki temu Twoje dziecko z ochotą będzie przychodziło na zajęcia. Dla nieco starszych, również prowadzimy zajęcia w przyjaznej atmosferze. Używamy do tego materiałów edukacyjnych, dzięki którym zaznajomią się z ciekawymi tekstami, poćwiczą czytanie i nauczą poprawnie pisać w języku duńskim.


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka duńskiego dla dzieci?

Twoje dziecko przede wszystkim zbuduje pewność siebie. Poprzez pracę z innymi dziećmi, rozmówki i dialogi, oraz gry i zabawy, nauczy się nie tylko języka duńskiego, ale również pracy zespołowej. To niezwykle pozytywnie wpłynie na jego rozwój. Metoda komuniktywna, stosowana w naszej szkole to narzędzie służące zarówno do nauki jak i nawiązywania nowych znajomości.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
** rabat od cen katalogowych na kursy grupowe dostępne w ProfiLingua. Promocja obowiązuje w dniach 7-14.02.2022 i nie łączy się z innymi promocjami. Oferta niedostępna w placówka w Legnicy i Ząbkach.
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe