Nauka języka duńskiego dla młodzieży

Dlaczego warto uczyć się duńskiego?

Hej! Jeżeli lubisz wysoko stawiać sobie poprzeczkę i nie boisz się wyzwań, to język duński jest czymś właśnie dla Ciebie! Polecamy go osobom o wysokiej pracowitości i charyzmie, ponieważ należy do jednego z trudniejszych języków w Europie. Nauka go jednak nie jest niemożliwa, co przy pomocy naszej kadry nauczycieli, kursanci udowodnili już nieraz. Język duński jest nazywany przez obcokrajowców „chorobą gardła” ponieważ wymaga się od osób uczących wydawania bardziej chrapliwych dźwięków. Udział w kursie dla młodzieży to idealna okazja, by prawidłowo nauczyć się słownictwa oraz akcentu. Kopenhaga to kraj z którego pochodził słynny bajkopisarz Hans Christian Andersen, a Billund z kolei to miasto, w którym mieści się Legoland (rocznie przybywa do niego ponad 2 mln ludzi).

Kurs języka duńskiego dla młodzieży

Dopiero zaczynasz swoją przygodę z językiem duńskim? A może już miałeś z nim styczność i chcesz kontynuować naukę na wyższym poziomie? Bez względu na Twoje umiejętności, w naszej szkole możesz rozpocząć naukę dostosowaną do Twoich potrzeb i Twojego wieku. Wspólnie z lektorem oraz maksymalnie 12-osobową grupą rozpocznij już dziś swoją przygodę z językiem duńskim.


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka duńskiego dla młodzieży?

Przede wszystkim, udowodnioną certyfikatem umiejętność posługiwania się jednym z trudniejszych języków w Europie. To nie tylko zbuduje Twoją pewność siebie ale wpłynie pozytywnie na samoocenę i poczucie własnej wartości. Nie każdy może pochwalić się taką oryginalną zdolnością. Język angielski w dzisiejszych czasach już nie wystarcza, dlatego warto jest wybrać coś jeszcze. A im rzadszy i trudniejszy w przyswojeniu język wybierzesz – tym lepiej dla Ciebie!

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe