Nauka języka duńskiego kursy indywidualne

Dlaczego warto uczyć się duńskiego indywidualnie?

Duński jest językiem skandynawskim, pochodzącym z grupy języków germańskich. Wymaga od osób, które się go uczą bardzo gardłowych i nietypowych dźwięków. Jest jednym z trudniejszych języków na świecie, dlatego pracodawcy tak bardzo doceniają osoby, które potrafią nim władać. Kurs indywidualny to niepowtarzalna okazja, by nauczyć się odpowiedniej fleksji oraz gramatyki duńskiej. Jeżeli nie lubisz uczyć się w grupie – postaw na kurs indywidualny języka duńskiego!

Kurs języka duńskiego indywidualnie

Dzięki indywidualnemu tokowi nauczania, masz możliwość dobrowolnie ustalić terminy spotkań z lektorem. Samodzielna nauka w przypadku tego języka może nie wystarczyć. Nasz profesjonalny native speaker zadba o to, by w przyjemnej atmosferze nauczyć Cię odpowiedniej gramatyki, przydatnego w życiu codziennym słownictwa i skutecznej komunikacji. A dzięki temu, że spotkania odbywają się indywidualnie, speaker ma możliwość obserwować na bieżąco Twoje postępy w nauce i wychwytywać rzeczy, które sprawiają Ci większy problem.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka duńskiego indywidualnie?

Zapisując się na kurs języka duńskiego indywidualnie, zyskasz komfort psychiczny, zwłaszcza jeżeli nie przepadasz za zajęciami w grupie. Słuchacz sam może wybrać zagadnienia, które chce poruszyć na zajęciach, dzięki czemu masz pewność, że przyswojona wiedza przyda Ci się w przyszłości. Zyskasz możliwość pracy w Danii, która uchodzi za jeden z najszczęśliwszych krajów na świecie, lub możliwość zatrudnienia w dobrej firmie w Polsce. Znajomość języka duńskiego z pewnością wzbogaci CV oraz otworzy przed Tobą wiele ścieżek kariery!

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe