Kursy języka duńskiego konwersacyjne

Dlaczego warto uczyć się duńskiego?

Nauka teorii, czyli gramatyki i odmiany słownictwa to tylko 50% nauki języka. Drugą, znacznie ważniejszą częścią jest nauka posługiwania się językiem w codziennym życiu. W naszej szkole, chcemy jak najlepiej przygotować Cię do posługiwania się duńskim, dlatego przygotowaliśmy specjalny kurs konwersacyjny. Dzięki temu, przełamiesz barierę językową a wyjazd za granicę już nie będzie wiązał się z tak dużym stresem, związanym z obcym językiem.

Kurs języka duńskiego konwersacyjnego

Uczestniczenie w szkoleniu konwersacyjnym to skuteczna droga do zbudowania pewności siebie i możliwość ćwiczenia spontanicznej rozmowy. Dzięki kursowi, nie tylko podszkolisz się w posługiwaniu językiem duńskim, ale również „nieświadomie” poznasz gramatykę i słownictwo. To bardzo dobre dla Twojego rozwoju albowiem zapewni wiele nowych perspektyw na przyszłość i pracę w Polsce jak i za granicą. Świadectwo ukończenia kursu to coś, co z pewnością urozmaici Twoje cv i sprawi, że realizacja dalszych celów będzie przychodziła z większą skutecznością. Nic tak nie podbudowuje samooceny jak zauważalny progres, a w naszej szkole jest widoczny już po pierwszych kilku lekcjach.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka duńskiego konwersacyjnego?

Jeśli marzy Ci się biegłość w prowadzeniu aktywnej i ożywionej polemiki w języku duńskim, to dzięki uczestnictwie w kursie konwersacyjnym uzyskasz taką możliwość! To bardzo rozwijające doświadczenie, ponieważ już prowadząc rozmowę ze speakerem, lub innymi członkami kursu budujesz pewność siebie i konstruujesz swoją osobowość. Dzięki temu, w następnych okolicznościach życiowych będziesz wiedział/ła jak prowadzić rozmowę, a tym samym zyskasz szansę na nową znajomość lub umocnienie obecnej. Możliwość komunikowania się bez barier to coś, co wiele ludzi pragnie uzyskać, a Ty zapisując się na nasz kurs zyskujesz taką możliwość.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe