Kursy języka duńskiego maturalne

Dlaczego warto uczyć się duńskiego?

Jeżeli stawiasz na oryginalność i lubisz wysoko stawiać poprzeczkę – postaw na język duński. Ten unikatowy język z pewnością zapewni pewniejszą przyszłość. A jeżeli planujesz napisać w tym języku maturę – skorzystaj ze specjalnego kursu przygotowującego do egzaminu dojrzałości w języku duńskim.

Kurs języka duńskiego dla młodzieży i dorosłych matura

Kluczem do uzyskania wysokiego wyniku matury z języka duńskiego, jest umiejętność rozwiązywania specjalnych zadań. Nasi nauczyciele doskonale znają techniki egzaminacyjne oraz ewentualne pułapki czyhające na uczniów. Ich celem jest przekazanie tej wiedzy kursantom, by jak najlepiej napisali egzamin dojrzałości i spełnili swoje marzenie.


  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka duńskiego matura?

Wysokie wyniki matury z duńskiego to możliwość samorozwoju w przyszłośći. To nie tylko umożliwi rekrutację na upragnione studia i kontynuowanie nauki na wyższym poziomie. Poprzez naukę, prace i zaangażowanie poczujesz zadowolenie z siebie, które bezpośrednio przełoży się na Twój rozwój. Razem z nami spełnisz Twoje marzenia, zrealizujesz cele i zapewnisz tym samym pewną przyszłość.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od WSiP, na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług WSiP drogą elektroniczną,w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
Jeżeli chcesz uzyskać dodatkowy rabat 5% na nasze usługi, wyraź powyższe zgody na przesyłanie informacji handlowych za pomocą wszystkich kanałów komunikacji elektronicznej (e-mail/sms/kontakt telefoniczny).
(Szczegóły)
Wszystkie kursy językowe