Nauka języka duńskiego kursy wakacyjne

Dlaczego warto uczyć się duńskiego w wakacje?

Od dłuższego czasu rozważasz naukę dodatkowego języka, ale ciężko Ci znaleźć czas wolny? Kurs wakacyjny to coś dla Ciebie! A jeżeli chcesz wyróżnić się spośród innych i zapewnić tym samym pewniejszą przyszłość, polecamy język duński. Jest wymagający i początki mogą wydać Ci się trudne, ale dzięki naszym lektorom, już po kilku lekcjach zauważysz pierwsze postępy. Im wyżej postawisz sobie poprzeczkę, tym większa satysfakcja z osiągniętego celu. Dlatego nie zwlekaj i od lipca zacznij naukę języka, jednego z najszczęśliwszych krajów na świecie.

Wakacyjny kurs języka duńskiego

Oferujemy dwa typy kursu ze względu na czas trwania. Ekspresowy, to kurs podczas którego zaledwie w 4 tygodnie poznasz podstawy językowe, słownictwo potrzebne do komunikacji w codziennych sytuacjach oraz duński alfabet. Kurs dwumiesięczny pozwala na opanowanie rocznego materiału w 8 tygodni, dzięki czemu znajdziesz się o 2 poziomy wyżej w językowej hierarchii. Jeżeli chcesz poznać nowe osoby, wybierz zajęcia grupowe. A jeśli Twój grafik nie jest tak elastyczny, postaw na wakacyjny kurs indywidualny. W ProfiLingua chcemy jak najbardziej dostosować naszą ofertę do Twoich potrzeb oraz sprawić, że w krótkim czasie nauczysz się języka.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

Organizowane przez nas kursy odbywają się na różnych poziomach. Zanim zostaniesz przypisany do jednej z grup, musisz przejść przez nasz proces weryfikacji, by stwierdzić w jakim stopniu opanowałeś język ukraiński.


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz z wakacyjnym kursem języka duńskiego?

Kurs wakacyjny jest dedykowany osobom, które chcą w krótkim czasie nauczyć się podstaw języka lub nadrobić zaległości. Dzięki temu zyskujesz więcej czasu na naukę na wyższym poziomie, dzięki czemu o wiele szybciej nauczysz się biegle mówić po duńsku. Pomyśl tylko, jak dużą satysfakcję da Ci możliwość chwalenia się opanowaniem jednego z trudniejszych języków na świecie – w parę tygodni. Nic tak nie buduje jak samorealizacja, więc postaw na swój rozwój – nie pożałujesz!

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe