Nauka języka francuskiego dla dzieci

Dlaczego warto uczyć się francuskiego?

U nas masz możliwość nauki języka francuskiego od podstaw lub kontynuację na wyższym poziomie. Nasi doświadczeni lektorzy posiadają pełen zasób wiedzy, a precyzyjnie przygotowane materiały pomocnicze sprawią, że nauka francuskiego staje się nie tylko prosta ale i przyjemna. Poprzez zapisanie swojego dziecka na kurs języka francuskiego nie tylko polepszysz jego umiejętności, ale wpłyniesz pozytywnie na jego przyszłość.

Kurs języka francuskiego dla dzieci

Z nami nauka francuskiego jest nie tylko wartościowym doświadczeniem, ale również wspaniałą zabawą. Każde dziecko bez względu na wiek i umiejętności, ma możliwość uczestniczyć w kursie dostosowanym do jego indywidualnych potrzeb. Lekcje dla najmłodszych to nic innego, jak ruch, muzyka i tablice interaktywne, dzięki którym zachęcamy maluchy do nauki języka. Nieco starsze dzieci kształcimy językowo w mowie i w piśmie, używając materiałów precyzyjnie dobranych przez naszych lektorów.


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka francuskiego dla dzieci?

Na naszych zajęciach nie tylko zbuduje pewność siebie, ale również nawiąże nowe znajomości. Dzięki skutecznej metodzie komunikatywnej nauczy się używać języka w praktyce, poznając nowe słowa i wyrażenia. Gwarantujemy, że u nas Twoje dziecko spędzi czas w kreatywny i rozwijający sposób. Nie tylko nauczy się języka francuskiego, ale również będzie się świetnie bawiło!

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
** rabat od cen katalogowych na kursy grupowe dostępne w ProfiLingua. Promocja obowiązuje w dniach 7-14.02.2022 i nie łączy się z innymi promocjami. Oferta niedostępna w placówka w Legnicy i Ząbkach.
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe