Nauka języka francuskiego dla młodzieży

Dlaczego warto uczyć się francuskiego?

Salut! Jeżeli rozważasz naukę drugiego języka, czemu nie zdecydować się na międzynarodowy język miłości? Nie tylko pięknie brzmi ale wbrew pozorom jest całkiem prosty w nauce. Władając biegle dodatkowym językiem z pewnością wyróżnisz się wśród innych uczniów a w przyszłości – innych pracowników. Na naukę języka nigdy nie jest za późno, ale im młodszy jest człowiek, tym prościej i przyjemniej przychodzi. Czemu nie zdecydować się na naukę drugiego języka już w szkole? Zyskasz tym samym przewagę nad innymi oraz więcej czasu na naukę!

Kurs języka francuskiego dla młodzieży

Kurs językowy dla młodzieży przeznaczony jest dla osób w wieku 13-17 lat. Zajęcia prowadzimy w grupach do maksymalnie 12 osób, aby móc w ten sposób indywidualnie podejść do każdego kursanta i wykryć ewentualne problemy w przyswajaniu konkretnego zagadnienia. Stosujemy efektywną metodę komunikatywną, która pozwala nie tylko na praktyczną naukę języka w codziennym życiu, ale również zbudowanie pozytywnej atmosfery na zajęciach.


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka francuskiego dla młodzieży?

Ucząc się języka francuskiego w naszej szkole nie tylko poznasz gramatykę oraz słownictwo. Nauczymy się również podstawowych zwrotów by umożliwić Ci swobodną komunikację z osobami francuskojęzycznymi. Dzięki nam zrozumiesz teksty piosenek, filmy oraz seriale francuskie bez konieczności używania napisów. A dzięki stosowanej przez nas metodzie nauczania zbudujesz pewność siebie oraz zaznajomisz z kulturą krajów francuskojęzycznych.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe