Nauka języka francuskiego kursy indywidualne

Dlaczego warto uczyć się francuskiego indywidualnie?

Nie każdy może uczestniczyć w, ustalonych z góry, terminach zajęć grupowych w szkole językowej. Są również tacy, którzy nie przepadają za nauką w grupie i wolą uczyć się w samotności. Właśnie dla takich osób stworzyliśmy kurs indywidualny. Francuski to piękny język, który wbrew powszechnie panującym opiniom, jest bardzo przyjemny w nauce. A przez wzgląd na sporą liczbę osób, która mówi po francusku (prawie 250 mln ludzi) jednocześnie potrzebny wśród pracodawców. Język ten znajduje się w czołówce najpowszechniejszych języków na świecie. Warto dołączyć do tego liczebnego kręgu. Zdecyduj się na własny rozwój i zainwestuj w swoją przyszłość, aby w komfortowej atmosferze, przy pomocy specjalisty kształcić się w zakresie języka francuskiego!

Kurs języka francuskiego indywidualnie

Indywidualny kurs francuskiego zaistniał z myślą o ludziach, którzy przez duży zakres obowiązków nie mają możliwości dostosować się do dat i godzin spotkań grupowych. W przypadku tej formy nauki to Ty uzgodnisz jakie terminy będą dla Ciebie najlepsze. Wspólnie z nauczycielem zaplanujecie plan spotkań, który będzie odpowiadał Twoim potrzebom. W trakcie kursu, lektor będzie nieustannie nadzorował Twoją naukę i zwracał uwagę na ewentualne braki. Dzięki indywidualnym spotkaniom, będzie mógł w pełni się na Tobie skoncentrować, dzięki czemu wychwyci co sprawia Ci problemy, a z czym sobie dobrze radzisz. Adekwatnie do Twoich oczekiwań i umiejętności, dopasuje materiały dydaktyczne i w przyjemnej atmosferze nauczy francuskiego.


 • dla dzieci

 • dla młodzieży

 • dla dorosłych

 • dla początkujących

 • dla średnio zaawansowanych

 • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka francuskiego indywidualnie?

Prywatny kurs zagwarantuje Ci zmianę na lepsze kompetencji językowych i wzniesie poziom wyżej w językowej klasyfikacji. Nauczysz się gramatycznie mówić i pisać, umiejętnie czytać i prawidłowo rozumieć komunikaty w języku francuskim. Na koniec kursu, po otrzymaniu certyfikatu, poczujesz duże spełnienie, a to wpłynie na Twoją samoocenę. Znajomość francuskiego otworzy przed Tobą wiele możliwości!

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od ProfiLingua (Grupa Tutore), na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług ProfiLingua drogą elektroniczną, w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
  Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
  Wszystkie kursy językowe