Kursy języka francuskiego konwersacyjne

Dlaczego warto uczyć się francuskiego?

Jeżeli marzy Ci się wyjazd za granicę, zarówno do pracy jak i na wymianę uczniowską, nauka konwersacji w języku francuskim sprawi, że poczujesz się pewniej. Dzięki temu, łatwiej nawiążesz nowe znajomości, szybciej osiągniesz płynność językową i komunikatywność, które są niezwykle ważne w codziennym posługiwaniu się językiem obcym. Zainwestuj w siebie i postaw na przyjemną i skuteczną naukę języka w naszej szkole!

Kurs języka francuskiego konwersacyjnego

Nasze kursy kierujemy do wszystkich, bez względu na poziom zaawansowania językowego. Głównym celem niniejszego kursu jest nauka uczestników biegłości językowej poprzez rozmowę na przeróżne tematy. Krok po kroku nauczymy Cię swobody i spontaniczności językowej, omawiając wspólnie bieżące wydarzenia, Twoje opinie i plany na przyszłość. W ten sposób „nieświadomie” poznasz nowe słownictwo oraz gramatykę francuską. Nauka nigdy nie była przyjemniejsza!


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka francuskiego konwersacyjnego?

Jeżeli do tej pory wyjazd do krajów francuskojęzycznych wydawał Ci się niemożliwy do zrealizowania, przez barierę językową – zapomnij o tym strachu! Dzięki kursowi w ProfiLingua zyskujesz możliwość uczestniczenia w czynnej i ożywionej dyskusji. Dzięki temu bez problemu zapytasz o drogę, założysz konto w banku, ale nie tylko! Ponieważ nauka konwersacji pozwoli na budowaniu rozwiniętych zdań i wyrażaniu swojej opinii w angażujący rozmówcę sposób. To wspaniała szansa do nawiązania nowych znajomości i zbudowania pewności siebie!

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe