Nauka języka francuskiego kursy wakacyjne

Dlaczego warto uczyć się francuskiego w wakacje?

Jeżeli planujesz naukę dodatkowego języka, ale nie możesz wygospodarować na nią czasu w roku szkolnym – właśnie trafiłeś/łaś na opcję idealną dla siebie. Wakacje to czas, na odpoczynek, lecz aby nie rozleniwić się za bardzo, można wykorzystać ten okres w produktywny sposób. Jednym z nich jest nauka języka. A jeżeli znasz już angielski bądź niemiecki, postaw na oryginalność i rozpocznij swoją przygodę z międzynarodowym językiem miłości. To nie tylko wzbogaci Twoje CV, ale również wyróżni na tle innych i wzmocni pozycję na rynku pracy. Wakacyjny kurs przeznaczony jest dla osób, które chcą w krótkim czasie zdobyć pożądaną wiedzę z zakresu języka. Jeśli jesteś jedną z nich – zapraszamy!

Wakacyjny kurs języka francuskiego

Jeżeli chcesz szybko opanować rok nauki i wznieść się na wyższy poziom znajomości francuskiego – wybierz kurs dwumiesięczny. Natomiast jeśli bardzo zależy Ci na czasie i chcesz jak najszybciej opanować postawy – ekspresowy kurs miesięczny z pewnością spełni Twoje oczekiwania. W obu przypadkach zajęcia są intensywne, lecz starannie zaplanowane tak, by postępy były widoczne już po pierwszych lekcjach. Nic tak nie motywuje do dalszej pracy jak progres, a przez udział w kursie wakacyjnym zauważysz go od razu. Lekcje prowadzone są w grupach dwunastoosobowych, co pozwoli na poświęcenie każdemu takiej samej ilości czasu. A jeżeli Twój grafik nie jest zbyt elastyczny, to oferujemy kurs wakacyjny indywidualny, gdzie wspólnie z lektorem wybierzecie godziny zajęć.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

Organizowane przez nas kursy odbywają się na różnych poziomach. Zanim zostaniesz przypisany do jednej z grup, musisz przejść przez nasz proces weryfikacji, by stwierdzić w jakim stopniu opanowałeś język ukraiński.


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz z wakacyjnym kursem języka francuskiego?

Lato to czas, który sprzyja nauce języków. Przy słonecznej pogodzie ludzie mają lepsze nastawienie. Uczęszczając na wakacyjny kurs języka francuskiego w krótkim czasie nauczysz się podstawowych zwrotów i pojęć. To kurs, który równomiernie rozwija wszelkie umiejętności językowe takie jak: czytanie, mówienie, pisanie i słuchanie. Zdobyta wiedza umożliwi Ci łatwiejszą i efektywniejszą naukę francuskiego na wyższym poziomie w przyszłości. Dzięki temu, więcej czasu przeznaczysz na naukę bardziej zaawansowanych i trudniejszych rzeczy. Dzięki ProfiLingua, Twoje marzenie o nabraniu pewności siebie by posługiwać się językiem bez barier może się spełnić.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe