Nauka języka hiszpańskiego dla dorosłych

Dlaczego warto uczyć się hiszpańskiego?

Czy wiedziałeś, że język hiszpański jest drugim najpopularniejszym językiem na świecie? Posługuje się nim aż 400 milionów ludzi! Brzmi imponująco prawda? Jeżeli chcesz dołączyć do tego licznego grona koniecznie zapisz się na nasz kurs. Jest on niezwykle przydatny w biznesie, ponieważ to oficjalny język ONZ i UE, a znajomość go z pewnością wyróżni Cię na rynku pracy. Dodatkowo, kraje w których mówi się po hiszpańsku, to jedne z chętniej odwiedzanych krajów w okresie urlopowym. Pomyśl o komforcie, jaki zyskasz podróżując do Barcelony, Madrytu czy wyjeżdżając na narty w Pireneje, z umiejętnością porozumiewania się bez barier.

Kurs języka hiszpańskiego dla dorosłych

Po odbyciu specjalnej rekrutacji zdecydujemy wspólnie, na jakim poziomie powinieneś rozpocząć naukę. Do wyboru są kursy dla dorosłych o poziomie podstawowym, średniozaawansowanym i zaawansowanym. Język hiszpański jest bardzo przyjemny w nauce ze względu na swoją fonetykę. Nauka go sprawia naszym kursantom wiele radości, a znajomość go daje satysfakcję oraz rosnące zamiłowanie do hiszpańskiej kultury.


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka hiszpańskiego dla dorosłych?

Z rzeczy oczywistych – z pewnością pożądaną wiedzę i umiejętności, ale również satysfakcję z osiągniętego celu. Uczestnictwo w kursie zapewni Ci możliwość swobodnego posługiwania się językiem, dzięki czemu wyjazd za granicę już nie będzie taki straszny. Zapisując się na kurs języka hiszpańskiego nawiążesz również nowe, być może trwałe i wartościowe znajomości. Poprzez stosowanie efektywnej metody komunikatywnej, która polega na nauce praktycznego zastosowania języka, zbudujesz pewność siebie i pozytywnie wpłyniesz na umiejętności interpersonalne.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
* Promocja trwa w okresie 1-15 grudnia 2021 roku i polega na przyznaniu 100% rabatu na pierwszy miesiąc grupowego kursu językowego dla dorosłych w formule online lub stacjonarnej (dotyczy kursów rozpoczynających się przed dniem obowiązywania promocji) oraz bonu podarunkowego Sodexo o wartości 200 zł. W zamian za polecenie ProfiLingua osobie, która zawrze z ProfiLingua umowę na ww. kurs, przyznany zostanie dodatkowy bon podarunkowy Sodexo o wartości 200 zł. Dostępność kursów i harmonogram zajęć dostępne w placówkach biorących udział w akcji. Promocja nie obowiązuje w placówkach w Legnicy i Ząbkach. Promocja nie łączy się z innymi promocjami oraz rabatami i można skorzystać z niej tylko jeden raz. Szczegóły w regulaminie dostępnym w placówkach i na https://www.profi-lingua.pl/regulamin/2021/regulamin-akcji-promocjyjnej-promocja-swiateczna.
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

Jeżeli chcesz uzyskać rabat 100 zł na nasze kursy, podaj swój adres e-mail i numer telefonu w formularzu i zaakceptuj poniższe zgody.
(Szczegóły)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od WSiP, na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług WSiP drogą elektroniczną,w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
Wszystkie kursy językowe