Nauka języka hiszpańskiego dla dorosłych

Dlaczego warto uczyć się hiszpańskiego?

Czy wiedziałeś, że język hiszpański jest drugim najpopularniejszym językiem na świecie? Posługuje się nim aż 400 milionów ludzi! Brzmi imponująco prawda? Jeżeli chcesz dołączyć do tego licznego grona koniecznie zapisz się na nasz kurs. Jest on niezwykle przydatny w biznesie, ponieważ to oficjalny język ONZ i UE, a znajomość go z pewnością wyróżni Cię na rynku pracy. Dodatkowo, kraje w których mówi się po hiszpańsku, to jedne z chętniej odwiedzanych krajów w okresie urlopowym. Pomyśl o komforcie, jaki zyskasz podróżując do Barcelony, Madrytu czy wyjeżdżając na narty w Pireneje, z umiejętnością porozumiewania się bez barier.

Kurs języka hiszpańskiego dla dorosłych

Po odbyciu specjalnej rekrutacji zdecydujemy wspólnie, na jakim poziomie powinieneś rozpocząć naukę. Do wyboru są kursy dla dorosłych o poziomie podstawowym, średniozaawansowanym i zaawansowanym. Język hiszpański jest bardzo przyjemny w nauce ze względu na swoją fonetykę. Nauka go sprawia naszym kursantom wiele radości, a znajomość go daje satysfakcję oraz rosnące zamiłowanie do hiszpańskiej kultury.


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka hiszpańskiego dla dorosłych?

Z rzeczy oczywistych – z pewnością pożądaną wiedzę i umiejętności, ale również satysfakcję z osiągniętego celu. Uczestnictwo w kursie zapewni Ci możliwość swobodnego posługiwania się językiem, dzięki czemu wyjazd za granicę już nie będzie taki straszny. Zapisując się na kurs języka hiszpańskiego nawiążesz również nowe, być może trwałe i wartościowe znajomości. Poprzez stosowanie efektywnej metody komunikatywnej, która polega na nauce praktycznego zastosowania języka, zbudujesz pewność siebie i pozytywnie wpłyniesz na umiejętności interpersonalne.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
* rabat od cen katalogowych wakacyjnych grupowych kursów językowych dla dorosłych dostępnych w ofercie ProfiLingua, ważny w okresie 16.07 – 22.08.2021r. Rabat nie łączy się z innymi rabatami lub promocjami. Rabat nie obowiązuje w szkołach w Legnicy i Ząbkach.
Formularz zgłoszeniowy

Wypełnij poniższy formularz, a skontaktujemy się z Tobą w celu zaproponowania odpowiedniego dla Ciebie Kursu.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od WSiP, na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług WSiP drogą elektroniczną,w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
Jeżeli chcesz uzyskać dodatkowy rabat 5% na nasze usługi, podaj swój adres e-mail i numer telefonu w formularzu i zaakceptuj powyższe zgody.
(Szczegóły)
Udzielone powyżej zgody możesz wycofać w dowolnym momencie.
Wszystkie kursy językowe