Nauka języka hiszpańskiego dla dzieci

Dlaczego warto uczyć się hiszpańskiego?

Dzięki nam możesz rozpocząć naukę języka hiszpańskiego od podstaw, lub kontynuację jej na wyższym poziomie. Nasi doświadczeni lektorzy to przede wszystkim ludzie z pasją, którzy chcą w prosty i przyjemny sposób nauczyć Twoje dziecko władać językiem. Zyskacie nie tylko poprawienie jego umiejętności, ale również znaczący wpływ na jego rozwój i przyszłość.

Kurs języka hiszpańskiego dla dzieci

W naszej szkole, Twoje dziecko nie tylko zapozna się ze wspaniałym doświadczeniem, jakim jest nauka języka hiszpańskiego. Ważne dla nas jest również, aby miło i kreatywnie spędziło tu czas! Możesz zapisać swoje dziecko bez względu na wiek, a my wybierzemy najlepszą i spersonifikowaną ofertę dostosowaną do Waszych potrzeb. Dla najmłodszych przygotowaliśmy specjalne atrakcje, takie jak nauka języka poprzez taniec, śpiew i muzykę. Nieco starsze dzieci podszkolą język zarówno w mowie jak i w piśmie, dzięki starannie przygotowanym materiałom dydaktycznym.


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka hiszpańskiego dla dzieci?

Podczas zajęć stopniowo zbudujemy pewność siebie u Twojego dziecka metodą komunikatywną. To nic innego jak nauka języka w praktyce, dzięki czemu dzieci ćwiczą poprawną wymowę, uczą się nowych słów i poprawiają swoje umiejętności komunikatywne. Gwarantujemy, że u nas Twoje dziecko nawiąże nowe znajomości a być może nawet i trwałe relacje. To znacząco wpływa na jego rozwój. Język hiszpański jest coraz bardziej doceniany na rynku pracy, a to z pewnością przyda się Twojemu maluchowi w przyszłości.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
** rabat od cen katalogowych na kursy grupowe dostępne w ProfiLingua. Promocja obowiązuje w dniach 7-14.02.2022 i nie łączy się z innymi promocjami. Oferta niedostępna w placówka w Legnicy i Ząbkach.
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe