Nauka języka hiszpańskiego dla młodzieży

Dlaczego warto uczyć się hiszpańskiego?

Hola! Czy wiedziałeś, że hiszpański to drugi najpopularniejszy język świata? Szacuje się, że posługuje się nim ponad 500 mln ludzi a to oznacza, że średnio co 10 człowiek na naszej planecie mówi po hiszpańsku. Jaki z tego wniosek? A mianowicie taki, że gdziekolwiek nie pójdziesz, masz szansę trafić na hiszpańskojęzyczną osobę. To wpływa znacząco na wymagania rynku pracy, na którym język hiszpański jest bardzo pożądany. Jeśli ukończysz nasz kurs dla młodzieży – drzwi do kariery zawodowej stoją przed Tobą otworem!

Kurs języka hiszpańskiego dla młodzieży

Jeżeli tylko mieścisz się w grupie wiekowej 13-17 lat oraz masz zapał do rozpoczęcia przygody z językiem hiszpańskim – serdecznie zapraszamy! Bez względu na dotychczasowe umiejętności masz u nas szansę rozpocząć naukę w jednej z trzech grup o różnym poziomie zaawansowania. Zajęcia odbywają się w małych zespołach do maksymalnie 12 osób, dzięki czemu nasi lektorzy będą w stanie podejść do każdego kursanta indywidualnie. A jeżeli poczujesz, że nie opanowałeś wystarczająco konkretnego działu, oferujemy warsztaty skupiające się na konkretnym zagadnieniu.


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka hiszpańskiego dla młodzieży?

Zyskasz pożądaną wiedzę i umiejętność by posługiwać się hiszpańskim w praktycznych i codziennych sytuacjach. Poznasz gramatykę i przydatne zwroty z którymi podróżowanie stanie się o wiele prostsze. Warto dodać, że hiszpańska kultura powoli dominuje rynek, zwłaszcza muzyczny. Udział w kursie umożliwi Ci rozumienie hiszpańskojęzycznych utworów, czym na pewno zaimponujesz znajomym. Natomiast praca w grupie da Ci szansę na nowe znajomości i zbudowanie pewności siebie.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe