Nauka języka hiszpańskiego kursy indywidualne

Dlaczego warto uczyć się hiszpańskiego indywidualnie?

Nie każdy ma możliwość uczęszczania do szkoły językowej na ustalone terminy zajęć. Nie wszyscy również lubią uczyć się w grupie i wolą przerabiać materiał sam na sam, z lektorem. Właśnie dla takich osób powstał kurs indywidualny. Hiszpański to język bardzo logiczny oraz przyjemny w nauce. A przez wzgląd na ogromną liczbę ludzi, która się nim posługuje (prawie 400 mln) również wymagany na rynku pracy. Postaw na własny rozwój i zainwestuj w siebie, aby w przyjaznej atmosferze, przy pomocy profesjonalisty nauczyć się języka!

Kurs języka hiszpańskiego indywidualnie

Indywidualny kurs hiszpańskiego powstał z myślą o osobach, którym w natłoku obowiązków ciężko dostosować się do terminów zajęć grupowych. W przypadku tej formy szkolenia, to Ty zadecydujesz jakie godziny będą dla Ciebie najodpowiedniejsze. Razem z lektorem zaplanujecie grafik spotkań, dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb. W trakcie kursu, native speaker będzie stale monitorował Twoje postępy w nauce, które będą widoczne już po pierwszych kilku zajęciach. Dzięki spotkaniom 1 na 1, będzie mógł poświęcić Ci na nich całą uwagę dzięki czemu wyłapie co sprawia trudności. Odpowiednio dostosuje materiały dydaktyczne do Twoich oczekiwań i w przyjemnej atmosferze nauczy hiszpańskiego.


 • dla dzieci

 • dla młodzieży

 • dla dorosłych

 • dla początkujących

 • dla średnio zaawansowanych

 • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka hiszpańskiego indywidualnie?

Indywidualny kurs zapewni Ci poprawę kompetencji językowych i w zależności od dotychczas posiadanych umiejętności – wzniesie poziom wyżej w językowej hierarchii. Dzięki temu, nauczysz się poprawnie mówić, czytać, rozumieć komunikaty i pisać w języku hiszpańskim. Zyskasz ogromną satysfakcję z osiągniętego celu, a to wpłynie na Twoją samoocenę. Znając hiszpański, świat stoi przed Tobą otworem!

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od ProfiLingua (Grupa Tutore), na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług ProfiLingua drogą elektroniczną, w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
  Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
  Wszystkie kursy językowe