Kursy języka hiszpańskiego konwersacyjne

Dlaczego warto uczyć się hiszpańskiego?

Jeżeli uczysz się hiszpańskiego w szkole, to wiesz zapewne, że praktykuje się tu głównie rozwiązywanie zadań pod egzamin ósmoklasisty lub maturzysty. Ta umiejętność rzadko jednak przydaje się w codziennym życiu, ponieważ rozmowa tu jest spontaniczna, a nasz rozmówca nie odpowie tak, jak egzaminator podczas testu. Dlatego niezwykle ważne jest ćwiczenie płynności językowej, dzięki czemu rozmowa w języku hiszpańskim stanie się możliwa. To właśnie oferuje kurs konwersacyjny!

Kurs języka hiszpańskiego konwersacyjnego

ProfiLingua to przede wszystkim profesjonalna kadra nauczycieli, których celem jest przełamanie Twojej bariery językowej. Dzięki nauce konwersacji, nauczysz się wyrażać swoje zdanie, rozmawiać o bieżących wydarzeniach i prezentować swoje poglądy. Zajęcia odbywają się w formie grupowej lub indywidualnej, a elastyczny grafik pozwoli na dostosowanie się do Twoich indywidualnych potrzeb.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka hiszpańskiego konwersacyjnego?

Dzięki nauce konwersacji nauczysz się radzić sobie w codziennych sytuacjach życia codziennego. Zyskasz szansę na udział w ożywionej i czynnej dyskusji w języku hiszpańskim. To prowadzi do zbudowania pewności siebie i utrwalania znajomości, ponieważ poprzez wyrażanie własnej opinii i reagowaniu na komunikaty naszego rozmówcy budujemy trwałe relacje. Wyjazd za granicę i swobodna rozmowa po hiszpańsku? Z naszym kursem to możliwe!

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe