Kursy języka hiszpańskiego maturalne

Dlaczego warto uczyć się hiszpańskiego?

Język hiszpański w szkołach, jest językiem dodatkowym. Dlatego najczęściej poświęca się mu godzinę tygodniowo. To zdecydowanie za mało by perfekcyjnie opanować język. Jeżeli chcesz napisać z niego maturę, konieczna będzie nauka dodatkowa, na przykład w naszej szkole. Kurs maturalny przygotuje Cię do egzaminu dojrzałości z tego przedmiotu i w przeciwieństwie do nauki w szkole średniej – nauczy sprawnie posługiwać się językiem w życiu codziennym.

Kurs języka hiszpańskiego dla młodzieży i dorosłych matura

Nasze kursy maturalne cieszą się ogromną popularnością wśród młodzieży, która dzięki uczestnictwie i wspólnej nauce osiąga wymarzone wyniki na egzaminie dojrzałości. To niepowtarzalna okazja, by powtórzyć materiał i podszlifować umiejętności rozwiązywania konkretnych zadań. Dzięki temu, ustny egzamin nie będzie kojarzył się ze stresem, gdyż nasi nauczyciele zadbają o odpowiednie przygotowanie Cię do rozmowy. W naszej szkole dwukrotnie napiszesz próbną maturę, dzięki czemu wyłapiemy ewentualne braki, co pozwoli na uzyskanie wysokiego wyniku.


  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka hiszpańskiego matura?

Przede wszystkim – wysoki wynik z egzaminu dojrzałości. To z kolei przełoży się na wyniki rekrutacji na wymarzone studia i otworzy przed Tobą wiele możliwości. Nic tak pozytywnie nie buduje samooceny jak realizacja wyznaczonych celów i widoczny postęp. A to właśnie umożliwia nauka w naszej szkole.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od WSiP, na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług WSiP drogą elektroniczną,w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
Jeżeli chcesz uzyskać dodatkowy rabat 5% na nasze usługi, wyraź powyższe zgody na przesyłanie informacji handlowych za pomocą wszystkich kanałów komunikacji elektronicznej (e-mail/sms/kontakt telefoniczny).
(Szczegóły)
Wszystkie kursy językowe