Nauka języka hiszpańskiego kursy wakacyjne

Dlaczego warto uczyć się hiszpańskiego w wakacje?

Jeżeli chcesz szybko nauczyć się dodatkowego języka, żeby wzbogacić swoje CV – wakacyjny kurs hiszpańskiego jest idealnym rozwiązaniem. Dlaczego? Wyobraź sobie ile czasu zyskasz by perfekcyjnie opanować język w przyszłości, jeżeli roczny materiał przyswoisz w dwa miesiące! Wakacje to idealny czas na naukę dodatkowego języka, ponieważ zmniejsza się liczba obowiązków. Warto uczyć się hiszpańskiego, ponieważ to drugi, najpopularniejszy język na świecie. Wzbogaci Twoje CV oraz wyróżni na rynku pracy. Jeżeli wielokrotnie planowałeś/łaś naukę hiszpańskiego, ale nie mogłeś/łaś wygospodarować na to czasu – to ekspresowy kurs wakacyjny jest właśnie dla Ciebie.

Wakacyjny kurs języka hiszpańskiego

W zależności od Twoich potrzeb i możliwości oferujemy dwa rodzaje kursu – miesięczny i dwumiesięczny. Możesz zdecydować, czy chcesz opanować pół roku nauki w miesiąc, czy cały rok nauki w dwa miesiące. Tak, to jak najbardziej możliwe! Zajęcia będą intensywne, ale zaplanowane w taki sposób, abyś już po pierwszych lekcjach zauważył/a postępy. Dzięki temu, pod koniec wakacji opanujesz podstawowe słownictwo i zwroty, które ułatwią Ci porozumiewanie się w języku hiszpańskim. A jeżeli nie lubisz uczyć się w grupie, lub Twój grafik nie jest zbyt elastyczny, możesz zawsze zdecydować się na kurs indywidualny i wspólnie z lektorem ustalić godziny zajęć.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

Organizowane przez nas kursy odbywają się na różnych poziomach. Zanim zostaniesz przypisany do jednej z grup, musisz przejść przez nasz proces weryfikacji, by stwierdzić w jakim stopniu opanowałeś język ukraiński.


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz z wakacyjnym kursem języka hiszpańskiego?

Wyobraź sobie, jak dużo czasu zyskujesz na naukę języka na wyższym poziomie, kiedy podstawy opanujesz już po kilku tygodniach. Na kursie wakacyjnym nauczysz się najważniejszego słownictwa i zwrotów, dzięki którym rozmowa z obcokrajowcem będzie o wiele łatwiejsza. Hiszpańska muzyka opanowała całą Europę, a Ty już po miesiącu nauki będziesz w stanie rozumieć o czym śpiewa Enrique Iglesias. To oczywiście kropla w morzu korzyści które przynosi znajomość języka. Postaw na swój rozwój i zdecyduj się na intensywną, ale krótkotrwałą naukę, dzięki której zyskasz pożądaną wiedzę i poszerzysz horyzonty!

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe