Nauka języka japońskiego dla dorosłych

Dlaczego warto uczyć się japońskiego?

Nauka języka japońskiego otworzy przed Tobą zupełnie nowe możliwości. Japonia to zupełnie inna, egzotyczna planeta, do której zyskasz dostęp ucząc się języka i zapoznając z bogatą kulturą. Planujesz wycieczkę do Japonii? A może przeprowadzkę? Posiadając umiejętność władania językiem zyskasz duży szacunek mieszkańców kraju kwitnącej wiśni. Zwiększysz tym samym swoją szansę na pracę w tym pięknym kraju, a na polskim rynku pracy z pewnością zostaniesz zauważony.

Kurs języka japońskiego dla dorosłych

Zapraszamy do uczestnictwa w kursie bez względu na to, czy dopiero zaczynasz przygodę z językiem, czy chcesz kontynuować na wyższym poziomie. Dopasujemy Cię do odpowiedniej grupy, w której profesjonalni lektorzy zadbają o to, by nauka była praktyczna i przyjemna. Gwarantujemy, że uczestnictwo w kursie stanie się dla Ciebie niezwykle budującym doświadczeniem, które pozytywnie wpłynie na Twoją samoocenę.


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka japońskiego dla dorosłych?

Uczestnicząc w kursie języka japońskiego dla dorosłych nie tylko uzyskasz pożądaną wiedzę i umiejętności. Nauczysz się praktycznego zastosowania języka w codziennych sytuacjach oraz bez problemu dogadasz się z mieszkańcami Japonii. Współpracując z nauczycielem oraz innymi kursantami zbudujesz pewność siebie i nawiążesz nowe, być może trwałe znajomości. Dodatkowo, będziesz mógł pochwalić się oryginalną umiejętnością, która na pewno wpłynie na postrzeganie Twojej osoby. Pozwól nam wspólnie zrealizować Twój cel, abyś poczuła satysfakcję z samorealizacji i już dziś rozpocznij naukę tego niesamowitego języka.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
* rabat od cen katalogowych wakacyjnych grupowych kursów językowych dla dorosłych dostępnych w ofercie ProfiLingua, ważny w okresie 16.07 – 22.08.2021r. Rabat nie łączy się z innymi rabatami lub promocjami. Rabat nie obowiązuje w szkołach w Legnicy i Ząbkach.
Formularz zgłoszeniowy

Wypełnij poniższy formularz, a skontaktujemy się z Tobą w celu zaproponowania odpowiedniego dla Ciebie Kursu.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od WSiP, na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług WSiP drogą elektroniczną,w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
Jeżeli chcesz uzyskać dodatkowy rabat 5% na nasze usługi, podaj swój adres e-mail i numer telefonu w formularzu i zaakceptuj powyższe zgody.
(Szczegóły)
Udzielone powyżej zgody możesz wycofać w dowolnym momencie.
Wszystkie kursy językowe