Nauka języka japońskiego dla dzieci

Dlaczego warto uczyć się japońskiego?

W ProfiLingua oferujemy naukę języka japońskiego od podstaw lub kontynuację nauki na wyższym poziomie. Poprzez uczestnictwo w kursie języka japońskiego Twoje dziecko nie tylko nauczy się władać egzotycznym językiem, ale również rozwinie swoje umiejętności co pozytywnie wpłynie na jego przyszłość. Nasi doświadczeni lektorzy posiadają pełen zasób wiedzy, a dodatkowe materiały pomocnicze sprawią, że nauka japońskiego staje się banalnie prosta i przyjemna.

Kurs języka japońskiego dla dzieci

Język japoński to bardzo unikatowy i intrygujący język. W naszej szkole, bez względu na wiek, Twoje dziecko będzie mogło połączyć przyjemne z pożytecznym. Przez uczestnictwo w zajęciach rozwinie nie tylko swoją umiejętność władania językiem obcym, ale poprawi również zdolności koordynacyjne i kreatywne. Zajęcia dla najmłodszych to przede wszystkim śpiew, taniec i dobra zabawa.


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka japońskiego dla dzieci?

Twoje dziecko nie tylko nauczy się nowego i jakże oryginalnego języka. Przede wszystkim nawiąże trwałe relacje poprzez prace z innymi dziećmi. Zbuduje dzięki temu pewność siebie oraz poprawi swoje zdolności komunikacyjne. Nauka języka japońskiego zapewni Twojemu dziecku oryginalną umiejętność, którą na pewno doceni w przyszłości.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

Jeżeli chcesz uzyskać rabat 100 zł na nasze kursy, podaj swój adres e-mail i numer telefonu w formularzu i zaakceptuj poniższe zgody.
(Szczegóły)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od WSiP, na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług WSiP drogą elektroniczną,w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
Wszystkie kursy językowe