Nauka języka japońskiego dla dzieci

Dlaczego warto uczyć się japońskiego?

W ProfiLingua oferujemy naukę języka japońskiego od podstaw lub kontynuację nauki na wyższym poziomie. Poprzez uczestnictwo w kursie języka japońskiego Twoje dziecko nie tylko nauczy się władać egzotycznym językiem, ale również rozwinie swoje umiejętności co pozytywnie wpłynie na jego przyszłość. Nasi doświadczeni lektorzy posiadają pełen zasób wiedzy, a dodatkowe materiały pomocnicze sprawią, że nauka japońskiego staje się banalnie prosta i przyjemna.

Kurs języka japońskiego dla dzieci

Język japoński to bardzo unikatowy i intrygujący język. W naszej szkole, bez względu na wiek, Twoje dziecko będzie mogło połączyć przyjemne z pożytecznym. Przez uczestnictwo w zajęciach rozwinie nie tylko swoją umiejętność władania językiem obcym, ale poprawi również zdolności koordynacyjne i kreatywne. Zajęcia dla najmłodszych to przede wszystkim śpiew, taniec i dobra zabawa.


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka japońskiego dla dzieci?

Twoje dziecko nie tylko nauczy się nowego i jakże oryginalnego języka. Przede wszystkim nawiąże trwałe relacje poprzez prace z innymi dziećmi. Zbuduje dzięki temu pewność siebie oraz poprawi swoje zdolności komunikacyjne. Nauka języka japońskiego zapewni Twojemu dziecku oryginalną umiejętność, którą na pewno doceni w przyszłości.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
** rabat od cen katalogowych na kursy grupowe dostępne w ProfiLingua. Promocja obowiązuje w dniach 7-14.02.2022 i nie łączy się z innymi promocjami. Oferta niedostępna w placówka w Legnicy i Ząbkach.
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe