Nauka języka japońskiego dla młodzieży

Dlaczego warto uczyć się japońskiego?

Konnichiwa! Nauka języka japońskiego sprawi przyjemność nie tylko osobom, które interesują się japońską kulturą. Język ten oczywiście nie należy do najprostszych, ale z pewnością daje dużą satysfakcję i możliwość zaimponowania znajomym oryginalną umiejętnością. Warto inwestować w naukę egzotycznego języka, ponieważ wyróżni Cię to spośród innych ludzi i z pewnością wzbogaci przyszłe CV.

Kurs języka japońskiego dla młodzieży

Nasze zajęcia odbywają się w małych grupach, maksymalnie do 12 osób, co pozwala na indywidualne podejście do każdego kursanta. Dla tych, którym konkretne zagadnienie sprawi problem oferujemy warsztaty powtórkowe lub indywidualną konsultację. Kurs dla młodzieży cechuje również dopasowanie materiałów dydaktycznych do konkretnego wieku, dlatego z pewnością na zajęciach będzie panowała przyjazna atmosfera oraz dobra zabawa!


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka japońskiego dla młodzieży?

Uczestnicząc w kursie języka japońskiego poznasz kanji – japoński alfabet. Nauczysz się również podstawowych zwrotów, które umożliwią Ci swobodną komunikację w codziennym życiu. Będziesz mógł/ła pochwalić się znajomością rozumienia anime w oryginale i bez problemu odczytasz wybraną mangę. Nauka japońskiego to bardzo kreatywny sposób spędzania wolnego czasu, ponieważ zapoznając się z językiem, przyswajasz jednocześnie japońską kulturę. A nie trzeba chyba powtarzać, że jest jedną z najbardziej magicznych na świecie.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe