Kursy języka japoński konwersacyjne

Dlaczego warto uczyć się japońskiego?

Japonia to kraj o zupełnie innej kulturze prowadzenia konwersacji niż ten znany w Europie czy na Zachodzie. Dlatego sama znajomość języka może nie wystarczyć, by sprawnie i adekwatnie do kultury japońskiej porozumiewać się z jej mieszkańcami. Dlatego idealnym rozwiązaniem będzie kurs konwersacyjny, podczas którego nie tylko poznasz typowe zwroty dla komunikacji japońskiej, ale również sposób prowadzenia rozmowy. Jeżeli planujesz wyjazd do Japonii, uczestnictwo w naszym kursie da Ci pożądaną wiedzę i techniki konwersacji.

Kurs języka japońskiego konwersacyjnego

Nauka języka poprzez rozmowę? Czemu nie! W naszej szkole wszystko jest możliwe, a dowodem tego jest zadowolenie naszych kursantów, którzy chętnie uczestniczą w kursie konwersacyjnym. Prowadzony jest w grupach do maksymalnie dwunastu osób, lub w formie indywidualnej – tylko z lektorem. Bez względu na Twój poziom zaawansowania, nasi nauczyciele dobiorą odpowiedni materiał, by poprzez rozmowę nauczyć Cię swobody językowej. To zdecydowanie najprzyjemniejsza forma nauki języka japońskiego.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka japońskiego konwersacyjnego?

Przez udział w kursie zyskasz możliwość nie tylko krótkiego odpowiadania na zadane pytanie, ale przede wszystkim możliwość prowadzenia rozmowy, zagadywania drugiej osoby i wyrażanie swojego zdania za pomocą rozbudowanych fraz. To nic innego jak czynne uczestnictwo w rozmowie, dzięki czemu zbudujesz swoją tożsamość i zyskasz szacunek w oczach rozmówcy. Dzięki umiejętności posługiwania się językiem w mowie, będziesz mógł/ła nawiązać nowe znajomości, a Twoja pewność siebie będzie rosła z każdą kolejną, ożywioną dyskusją.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe