Kursy języka japońskiego maturalne

Dlaczego warto uczyć się japońskiego?

Jeżeli podjąłeś się pisania matury w języku japońskim, zwykła nauka samodzielna nie wystarczy. Nawet, jeżeli komunikatywnie posługujesz się tym językiem, na egzaminie dojrzałości wymagane są odpowiednie techniki, których nauczysz się w naszej szkole! Pomożemy trafić w klucz, aby wynik zakończył się możliwie jak najwyżej!

Kurs języka japońskiego dla młodzieży i dorosłych matura

Aby dobrze zdać maturę z japońskiego, należy poznać nie tylko język, ale również specjalne techniki egzaminacyjne. Pod okiem profesjonalistów, w ProfiLingua nauczysz się rozwiązywać zadania tak, by dopasować się do klucza i uzyskać możliwie jak najwyższy wynik. Zajęcia odbywają się grupowo oraz indywidulanie. Nasza oferta jest spersonifikowana do Twoich potrzeb, dzięki czemu matura z języka japońskiego nie będzie już taka straszna.


  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka japońskiego matura?

Zyskasz możliwość zdania matury z japońskiego bez stresu, co umożliwi Ci dostanie się na upragnioną uczelnię. To niezwykle budujące doświadczenie, które wpłynie pozytywnie na Twój rozwój i samoocenę. Zainwestuj w siebie i postaw na naukę w naszej szkole, a przełoży się to na Twoją przyszłość!

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od WSiP, na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług WSiP drogą elektroniczną,w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
Jeżeli chcesz uzyskać dodatkowy rabat 5% na nasze usługi, wyraź powyższe zgody na przesyłanie informacji handlowych za pomocą wszystkich kanałów komunikacji elektronicznej (e-mail/sms/kontakt telefoniczny).
(Szczegóły)
Wszystkie kursy językowe