Nauka języka japońskiego kursy wakacyjne

Dlaczego warto uczyć się japońskiego w wakacje?

Lato to znakomity czas na przyśpieszoną naukę języka. Tym bardziej, jeśli do tego czasu nie mogłeś/łaś wygospodarować wolnej chwili. Z wakacyjnym kursem języka japońskiego w ekspresowym tempie opanujesz podstawę językową, a widoczna poprawę w komunikacji zobaczysz już po kilku pierwszych zajęciach. Jeżeli nie boisz się wyzwań i jednocześnie chcesz się rozwijać – ten magiczny, wschodni język jest jak najbardziej dla Ciebie. Dzięki nauce japońskiego prościej znajdziesz zatrudnienie, bez względu czy myślisz o pracy za granicą czy w Polsce. Pracodawca doceni Twoje zaangażowanie we własny rozwój i tym samym, z chęcią Cię zatrudni. Warto uczyć się nietypowych języków, a wybierając wakacyjną naukę w naszej szkole udowodnisz, że nie ma rzeczy niemożliwych.

Wakacyjny kurs języka japońskiego

Jeżeli chcesz poświęcić możliwie jak najmniej czasu na naukę i jednocześnie jak najwięcej się nauczyć – postaw na kurs ekspresowy. W miesiąc opanujesz materiał z jednego semestru, co pozwoli na komunikację na podstawowym poziomie. A jeżeli udało Ci się wygospodarować więcej czasu, wybierz kurs dwumiesięczny, dzięki któremu znajdziesz się o dwa poziomy wyżej w języku. Na obu kursach równomiernie rozwiniesz umiejętności językowe takie jak: czytanie, pisanie, słuchanie i przede wszystkim mówienie. To nie tylko teoria, ale również praktyka! A wszystko to w zaledwie kilka tygodni.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

Organizowane przez nas kursy odbywają się na różnych poziomach. Zanim zostaniesz przypisany do jednej z grup, musisz przejść przez nasz proces weryfikacji, by stwierdzić w jakim stopniu opanowałeś język ukraiński.


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz z wakacyjnym kursem języka japońskiego?

Dzięki nauce w ProfiLingua opanujesz podstawy języka japońskiego niezbędne do komunikacji. Zrozumiesz nieskomplikowane wypowiedzi, będziesz w stanie przeczytać proste teksty w oryginale i opowiedzieć coś o sobie. Na zajęciach w grupie zbudujesz swoją pewność siebie i poznasz nowych ludzi. A zaznajamiając się stopniowo z japońską kulturą być może odkryjesz nową pasję. To wszystko jest możliwe dzięki wakacyjnemu kursowi w ProfiLingua!

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe