Kursy językowe konwersacyjne

Dlaczego warto skorzystać z kursu konwersacyjnego?

Nie czujesz się pewnie podczas rozmów w obcym języku? Niechętnie podejmujesz dyskusje z obcokrajowcami? W takim wypadku najlepiej sprawdzi się u Ciebie kurs konwersacyjny również organizowany w naszej szkole językowej Profi Lingua. Podczas zajęć grupowych lub indywidualnych możesz ćwiczyć i rozmawiać z naszymi native speakerami czy innymi kursantami na różne tematy. Nauczymy Cię płynnie posługiwać się językiem obcym, dzięki nowo poznanym zasobie słownictwa. W ten sposób pozbędziesz się wszelkim obaw przed mówieniem i podejmowaniem dyskusji, nawet na trudniejsze tematy.

Dla kogo kurs konwersacyjny?

Swobodne mówienie w obcym języku jest bardzo ważne zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym, czy w trakcie podróżowania po świecie, dlatego nasze kursy konwersacyjne kierowane są:


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

Co więcej, każda grupa podzielona zostaje według swoich umiejętności:


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Ten kurs sprawi, że odnajdziesz się w każdym międzynarodowym otoczeniu bez większych trudności, a tym samym będziesz chciał cały czas rozwijać się, poznawać kolejne języki i wiedzieć więcej – Profi Lingua zawsze służy pomocą.

Co zyskasz, dzięki kursowi konwersacyjnemu?

Na pewno pierwszą i najważniejszą zaletą naszego kursu jest przełamanie bariery językowej, dzięki czemu staniesz się odważniejszych przy kontaktach z obcokrajowcami, zaczniesz swobodnie i płynnie rozmawiać z innymi, używać stosownej argumentacji i przestaniesz obawiać się błędów, których będziesz popełniać coraz mniej. Podczas naszego kursu konwersacyjnego możesz liczyć nie tylko na wsparcie native speakerów, ale również różnorodne materiały edukacyjne – dostępne także w wersji online.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy ProfiLingua

* miesięczna cena promocyjna za 10 miesięczny kurs stacjonarny (108 x 45 min) z angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego, francuskiego w Kielcach, Chełmie, Sosnowcu, Kaliszu, Częstochowie, Toruniu, Białymstoku. W cenie uwzględniono rabat 100 zł za wyrażenie wszystkich zgód marketingowych (cena regularna całego kursu 2200 zł). Oferta dostępna do 30.11.2021 r. Szczegóły oferty w placówkach ProfiLingua i na www.profi-lingua.pl. Liczba miejsc ograniczona.
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

Jeżeli chcesz uzyskać rabat 100 zł na nasze kursy, podaj swój adres e-mail i numer telefonu w formularzu i zaakceptuj poniższe zgody.
(Szczegóły)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od WSiP, na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług WSiP drogą elektroniczną,w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
Wszystkie kursy językowe