Kursy językowe konwersacyjne

Dlaczego warto skorzystać z kursu konwersacyjnego?

Nie czujesz się pewnie podczas rozmów w obcym języku? Niechętnie podejmujesz dyskusje z obcokrajowcami? W takim wypadku najlepiej sprawdzi się u Ciebie kurs konwersacyjny również organizowany w naszej szkole językowej Profi Lingua. Podczas zajęć grupowych lub indywidualnych możesz ćwiczyć i rozmawiać z naszymi native speakerami czy innymi kursantami na różne tematy. Nauczymy Cię płynnie posługiwać się językiem obcym, dzięki nowo poznanym zasobie słownictwa. W ten sposób pozbędziesz się wszelkim obaw przed mówieniem i podejmowaniem dyskusji, nawet na trudniejsze tematy.

Dla kogo kurs konwersacyjny?

Swobodne mówienie w obcym języku jest bardzo ważne zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym, czy w trakcie podróżowania po świecie, dlatego nasze kursy konwersacyjne kierowane są:


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

Co więcej, każda grupa podzielona zostaje według swoich umiejętności:


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Ten kurs sprawi, że odnajdziesz się w każdym międzynarodowym otoczeniu bez większych trudności, a tym samym będziesz chciał cały czas rozwijać się, poznawać kolejne języki i wiedzieć więcej – Profi Lingua zawsze służy pomocą.

Co zyskasz, dzięki kursowi konwersacyjnemu?

Na pewno pierwszą i najważniejszą zaletą naszego kursu jest przełamanie bariery językowej, dzięki czemu staniesz się odważniejszych przy kontaktach z obcokrajowcami, zaczniesz swobodnie i płynnie rozmawiać z innymi, używać stosownej argumentacji i przestaniesz obawiać się błędów, których będziesz popełniać coraz mniej. Podczas naszego kursu konwersacyjnego możesz liczyć nie tylko na wsparcie native speakerów, ale również różnorodne materiały edukacyjne – dostępne także w wersji online.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy ProfiLingua

Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe