Nauka języka niderlandzkiego dla dorosłych

Dlaczego warto uczyć się niderlandzkiego?

Jeżeli marzy Ci się władanie oryginalnym językiem aby wyróżnić się na tle ludzi mówiących tylko po angielsku lub niemiecku, polecamy język Holendrów. Wbrew pozorom jest w miarę prosty, dlatego przy odpowiedniej samodyscyplinie dość szybko uda Ci się go nauczyć. To atrakcyjna umiejętność na polskim rynku pracy i nie tylko. Myślisz o przeprowadzce? Jeżeli cenisz sobie dobrą organizację i jakość życia, to Holandia jest krajem idealnym dla Ciebie. Wraz z nauką języka, zapoznasz się z holenderską kulturą, architekturą i historią co pozytywnie wpłynie na Twój rozwój.

Kurs języka niderlandzkiego dla dorosłych

Zapisując się na kurs, wybierzemy odpowiednią pod względem poziomu umiejętności grupę. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz, czy kontynuujesz naukę, z pewnością będzie to grupa dostosowana do Twoich indywidualnych potrzeb. Cenimy sobie również Twoje samopoczucie, dlatego dbamy o to, aby na zajęciach panowała pozytywna atmosfera i radosny klimat. Uczestnicząc w kursie dla dorosłych masz również możliwość sprawdzenia swoich sił na tle innych ludzi z całego świata, przez podjęcie się egzaminów międzynarodowych.


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka niderlandzkiego dla dorosłych?

Holandia to wspaniały kraj, nie tylko pod względem jakości życia, ale również pozytywnych i przyjaźnie nastawionych ludzi. Ucząc się języka zyskasz pewność, że zostaniesz przez nich jeszcze sympatyczniej przyjęty oraz zwiększysz swoje szanse na podjęcie wartościowej pracy. Znajomość języka niderlandzkiego wyróżni Cię na tle innych ludzi i da pożądaną satysfakcję i pewność siebie. A wszystko to oczywiście w parze z umiejętnością praktycznego zastosowania języka.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
* Rabat od cen katalogowych na kursy dostępne w ofercie ProfiLingua w okresie 3.01 – 28.02.2022r. Promocje nie łączą się z wyjątkiem przypadków wyraźnie wskazanych. Rabat nie obowiązuje w placówkach w Legnicy i Ząbkach.
** Bezpłatny kurs online z języka angielskiego, niemieckiego albo hiszpańskiego na poziomie podstawowym (20x45 min.) przy zakupie grupowego kursu dla dorosłych lub młodzieży. Promocja trwa w okresie 3.01 – 28.02.2022r. i nie łączy się z innymi promocjami. Szczegóły w regulaminie dostępnym w placówkach i na www.profi-lingua.pl/regulamin/2022/regulamin-promocji-drugi-jezyk-gratis
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

Jeżeli chcesz uzyskać rabat 100 zł na nasze kursy, podaj swój adres e-mail i numer telefonu w formularzu i zaakceptuj poniższe zgody.
(Szczegóły)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od WSiP, na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług WSiP drogą elektroniczną,w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
Wszystkie kursy językowe