Nauka języka niderlandzkiego dla dzieci

Dlaczego warto uczyć się niderlandzkiego?

Dzięki nam możesz już dziś rozpocząć naukę języka niderlandzkiego od podstaw, lub kontynuację nauki na wyższym poziomie. Nasza kadra lektorów to ludzie z pasją i doświadczeniem, którzy zadbają by w prosty i przyjemny sposób nauczyć Twoje dziecko języka niderlandzkiego. Poprzez zapisanie swojego dziecka na kurs dla dzieci nie tylko polepszysz jego umiejętności, ale również wpłyniesz pozytywnie na jego rozwój i przyszłość.

Kurs języka niderlandzkiego dla dzieci

Nauka języka niderlandzkiego może być jednocześnie niezapomnianym doświadczeniem i wspaniałą zabawą. Możesz zapisać swoje dziecko bez względu na wiek, w naszej szkole na pewno wybierzemy kurs dostosowany do jego potrzeb. Sprawdź jak wyglądają lekcje dla najmłodszych gdzie poprzez ruch, muzykę i tablice interaktywne zachęcamy maluchy do nauki języka. Nieco starsze dzieci będą mogły zaznajomić się językiem w mowie i w piśmie, poprzez czytanie starannie przygotowanych materiałów dydaktycznych.


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka niderlandzkiego dla dzieci?

Podczas zajęć będziemy efektywnie polepszać pewność siebie u Twojego dziecka, dzięki skutecznej metodzie komunikatywnej. To nic innego jak praktyczna nauka języka, dzięki czemu dzieci ćwiczą prawidłową wymowę, zapoznają się z językiem i komunikują między sobą. W ten sposób Twoje dziecko nawiąże trwałe relacje oraz będzie miało możliwość kreatywnego spędzania czasu. Nauka języka niderlandzkiego zapewni Twojemu dziecku oryginalną umiejętność, którą na pewno doceni w przyszłości, i która znacząco wpłynie na jego rozwój.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
** rabat od cen katalogowych na kursy grupowe dostępne w ProfiLingua. Promocja obowiązuje w dniach 7-14.02.2022 i nie łączy się z innymi promocjami. Oferta niedostępna w placówka w Legnicy i Ząbkach.
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe