Nauka języka niderlandzkiego kursy indywidualne

Dlaczego warto uczyć się niderlandzkiego indywidualnie?

Znajomość niszowych języków to szansa, na wyróżnienie się na rynku pracy oryginalną umiejętnością. Pracodawcy doceniają zaangażowanie i wkład, poświęcony na własny rozwój. A jeżeli do tej pory uczestnictwo w kursach grupowych nie było możliwe, ProfiLingua oferuje idealną alternatywę. Nauka sam na sam z nauczycielem, praktycznie w każdym przypadku przynosi upragnione rezultaty. A nic tak nie motywuje do dalszej pracy jak widoczny progres.

Kurs języka niderlandzkiego indywidualnie

W przypadku kursu indywidualnego, to Ty wybierasz czas i miejsce spotkań! Mało tego, od Ciebie zależy, jaki materiał będziecie przerabiać. Po profesjonalnym wywiadzie środowiskowym, nasz native speaker lub lektor dopasuje program nauczania specjalnie, do Twoich preferencji. Dzięki tej formie nauki, prowadzący zajęcia będzie mógł poświęcić Ci całą swoją uwagę i skutecznie nauczyć komunikacji w języku niderlandzkim.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka niderlandzkiego indywidualnie?

Dzięki nauce w naszej szkole, zyskasz pożądaną wiedzę oraz umiejętności praktycznego posługiwania się językiem. Dzięki temu, rozmowa z obcokrajowcem w języku holenderskim nie sprawi Ci problemów. A jeżeli będziesz używać niderlandzkiego w pracy – oferujemy kurs dla firm, w którym przyswoisz specjalistyczne słownictwo używane w wybranej przez Ciebie branży.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe