Kursy języka niderlandzkiego konwersacyjne

Dlaczego warto uczyć się niderlandzkiego?

Niderlandzki jest językiem bardzo przyjemnym w nauce i wbrew powszechnie panującej opinii nie jest wcale trudny. Nie mniej jednak, jeżeli rozważasz pracę za granicą lub wymianę studencką, bardzo ważna jest nauka rozmowy. Teoria nie zawsze sprawdza się w praktyce, a bariera językowa może przytrafić się nawet najlepszemu uczniowi. Dlatego nie zwlekaj, zainwestuj w siebie i już dziś zapisz się na nasz kurs konwersacyjny języka niderlandzkiego.

Kurs języka niderlandzkiego konwersacyjnego

Zajęcia kursu konwersacyjnego odbywają się w grupach oraz indywidualnie. Cenimy sobie czas naszych kursantów, dlatego staramy się jak najlepiej dostosowywać grafik zajęć pod każdego kursanta. Kurs konwersacyjny to przede wszystkim sztuka rozmowy w języku niderlandzkim, która przyda się w codziennym życiu. Podczas zajęć poruszamy wszelkie tematy, które ułatwią porozumiewanie się w życiu codziennym. Dzięki temu zyskasz swobodę językową i możliwość czynnego uczestniczenia w rozmowach w języku Holendrów.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka niderlandzkiego konwersacyjnego?

Rozmowa jest podstawą nawiązywania nowych znajomości. Poprzez wyrażenie własnego zdania rozwijasz swoją osobowość i budujesz tożsamość. W obcym języku zadanie jest utrudnione, ponieważ nie zawsze mamy możliwość wyrażenia swojej opinii w taki sposób, w jaki zrobilibyśmy to w języku ojczystym. Ale ten problem zmniejsza się do minimum dzięki uczestnictwie w naszym kursie. Nawet jeżeli czasem nie znasz jakiegoś słowa, nauczysz się opisywać je tak, by rozmówca zrozumiał o co Ci chodzi. Dzięki temu wyjazd za granicę nie będzie taki straszny, ponieważ bez problemu dogadasz się z mieszkańcami krajów, w których posługują się językiem niderlandzkim.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe