Kursy języka niderlandzkiego maturalne

Dlaczego warto uczyć się niderlandzkiego?

Aby rzetelne przygotować się do egzaminu maturalnego z języka niderlandzkiego, warto kształcić się w rozwiązywaniu konkretnych typów zadań, które w maju znajdą się w arkuszach egzaminacyjnych. Kładziemy nacisk na postępy przez cały czas trwania kursu. Chcemy dać Ci wiarę w swoje możliwości i sprawić, że w maju podejdziesz do egzaminów bez stresu.

Kurs języka niderlandzkiego dla młodzieży i dorosłych matura

W naszej szkole oferujemy naukę nie tylko języka, ale również specjalnych technik egzaminacyjnych. To niezbędna wiedza do uzyskania wysokiego wyniku. Dzięki temu, nauczysz się jak skutecznie rozwiązywać zadania, podszkolisz umiejętność rozumienia ze słuchu oraz czytania ze zrozumieniem. Pisząc próbną maturę pod okiem specjalisty, wyłapiesz błędy oraz zyskasz możliwość omówienia wyniku i podszlifowania ewentualnych braków.


  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka niderlandzkiego matura?

Nauka w naszej szkole to niepowtarzalna szansa na wysoki wyniki matury z języka niderlandzkiego! Dzięki temu, wszelkie uczelnie wyższe staną przed Tobą otworem, a Ty zapewnisz sobie tym samym pewniejszą przyszłość. Nic tak nie wpływa na samozadowolenie jak realizacja wyznaczonych celów i widoczny progres. A z naszą szkołą staje się to możliwe.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od WSiP, na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług WSiP drogą elektroniczną,w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
Jeżeli chcesz uzyskać dodatkowy rabat 5% na nasze usługi, wyraź powyższe zgody na przesyłanie informacji handlowych za pomocą wszystkich kanałów komunikacji elektronicznej (e-mail/sms/kontakt telefoniczny).
(Szczegóły)
Wszystkie kursy językowe