Nauka języka niderlandzkiego kursy wakacyjne

Dlaczego warto uczyć się niderlandzkiego w wakacje?

Jeżeli zastanawiasz się jak aktywnie spędzić wakacje, to mamy dla Ciebie rozwiązanie. Odpoczynek jest ważny i z pewnością zasłużony, ale lato to również czas na zrobienie tego, na co nie miało się czasu w roku szkolnym. Postaw na naukę języka! To intensywny kurs, przygotowany tak, by już po pierwszych lekcjach pojawiły się widoczne efekty. Język niderlandzki to idealna propozycja dla tych, którzy chcą wyróżnić się na rynku pracy i stawiają na własny rozwój. Oryginalny i niszowy język jest dziś przepustką do lepszego życia, dlatego nie zwlekaj i zdecyduj się na wakacyjną przygodę z językiem Holendrów w ProfiLingua.

Wakacyjny kurs języka niderlandzkiego

W zależności od ilości materiału jaką chcesz przyswoić oferujemy dwa rodzaje kursu: miesięczny i dwumiesięczny. Pierwsza opcja to nic innego jak cztery tygodnie intensywnych zajęć, podczas których opanujesz materiał standardowo wykładany przez pół roku. A jeżeli interesuje Cię szybkie „przeskoczenie” dwóch poziomów w języku, to wybierz drugi wariant. Zajęcia będą intensywne, ale przygotowane w taki sposób, by efekty były widoczne już po pierwszych spotkaniach. W zależności od elastyczności Twojego grafiku możesz wybrać pomiędzy zajęciami grupowymi lub kursem indywidualnym. Twoje postępy będą monitorowane na bieżąco a dostępne materiały online pozwolą na utrwalenie wiedzy w domu.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

Organizowane przez nas kursy odbywają się na różnych poziomach. Zanim zostaniesz przypisany do jednej z grup, musisz przejść przez nasz proces weryfikacji, by stwierdzić w jakim stopniu opanowałeś język ukraiński.


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz z wakacyjnym kursem języka niderlandzkiego?

Jeżeli od października planujesz pracę lub edukację w Holandii, znajomość języka z pewnością ułatwi Ci ten pobyt i da dużo pewności siebie. Kursy wakacyjne są specjalnie przygotowane dla tych, którzy w ciągu roku mają dużo obowiązków i nie mogą uczęszczać w zajęciach. Starannie i profesjonalnie przygotowany sposób prowadzenia zajęć przyniesie Ci pożądane efekty w krótkim czasie. Dzięki temu nauczysz się podstawowego słownictwa i zwrotów ułatwiających rozmowę i rozumienie prostych komunikatów. Zdecyduj się na aktywne lato z ProfiLingua i zapewnij tym samym pewniejszą przyszłość.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe