Nauka języka niemieckiego dla dorosłych

Dlaczego warto uczyć się niemieckiego?

Język niemiecki, zaraz obok języka angielskiego, jest coraz bardziej doceniany na rynku pracy. Obecnie jest to najpopularniejszy język w Europie. Dlatego nie ma na co czekać i jak najszybciej rozpocząć kurs nauki języka niemieckiego. Niemcy są najważniejszym partnerem politycznym i gospodarczym, dlatego zapotrzebowanie na osoby posługujące się językiem niemieckim rośnie z dnia na dzień. Może to być również bardzo dobra okazja, do zdobycia nowej umiejętności, która przyda się podczas podróży. Niezależnie od zawodu, warto znać języki, ponieważ wpływa to pozytywnie na samorealizację.

Kurs języka niemieckiego dla dorosłych

Kurs języka niemieckiego dla dorosłych dzieli się na trzy grupy – dla początkujących, średniozaawansowanych i zaawansowanych. Zanim przypiszemy Cię do jednej z grup przejdziesz proces weryfikacji, który pozwoli nam stwierdzić w jakim stopniu masz opanowany język niemiecki. Nasza doświadczona kadra lektorów obrała sobie za cel naukę języka w sposób praktyczny i przyjemny. Dostosujemy się do Twoich potrzeb, ponieważ przede wszystkim zależy nam na Twoim zadowoleniu.


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka niemieckiego dla dorosłych?

Zyskujesz przede wszystkim pożądaną wiedzę i umiejętności, które nagrodzone zostaną certyfikatem ukończenia kursu. Możesz sprawdzić swoje możliwości i podjąć się napisania egzaminów międzynarodowych. ProfiLingua, to jednak nie tylko miejsce do zdobycia wiedzy, ale również nowych znajomości. Dzięki stosowanej przez naszych lektorów metodzie komunikatywnej, masz szansę na praktyczną naukę języka oraz zbudowanie pewności siebie. Dzięki nam przekonasz się, że język niemiecki wcale nie jest taki trudny, a Ciebie stać na więcej niż myślałeś.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
* rabat od cen katalogowych wakacyjnych grupowych kursów językowych dla dorosłych dostępnych w ofercie ProfiLingua, ważny w okresie 16.07 – 22.08.2021r. Rabat nie łączy się z innymi rabatami lub promocjami. Rabat nie obowiązuje w szkołach w Legnicy i Ząbkach.
Formularz zgłoszeniowy

Wypełnij poniższy formularz, a skontaktujemy się z Tobą w celu zaproponowania odpowiedniego dla Ciebie Kursu.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od WSiP, na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług WSiP drogą elektroniczną,w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
Jeżeli chcesz uzyskać dodatkowy rabat 5% na nasze usługi, podaj swój adres e-mail i numer telefonu w formularzu i zaakceptuj powyższe zgody.
(Szczegóły)
Udzielone powyżej zgody możesz wycofać w dowolnym momencie.
Wszystkie kursy językowe