Nauka języka niemieckiego dla dzieci

Dlaczego warto uczyć się niemieckiego?

W naszej szkole masz możliwość nauki języka niemieckiego od podstaw lub kontynuację nauki na wyższym poziomie. Uczą u nas doświadczeni lektorzy, którzy posiadają pełen zasób wiedzy. Stosując dodatkowe materiały pomocnicze sprawią, że nauka niemieckiego stanie się niezwykle prosta i przyjemna. Poprzez zapisanie swojego dziecka na kurs języka niemieckiego nie tylko polepszysz jego umiejętności, ale również wpłyniesz pozytywnie na rozwój i przyszłość Twojego malucha.

Kurs języka niemieckiego dla dzieci

Dzięki nam, nauka języka może być nie tylko ciekawym doświadczeniem ale i świetną zabawą! Zapraszamy wszystkie dzieci, bez względu na wiek i umiejętności! Prowadzimy zajęcia dla najmłodszych, używając muzyki, tańca i tablic interaktywnych, by zapewnić przyjazną atmosferę. W edukacji nieco starszych dzieci, dużą rolę odgrywa pisanie i czytanie, więc za pomocą specjalnych metod pomożemy Twoim dzieciom skutecznie władać językiem.


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka niemieckiego dla dzieci?

Zajęcia języka niemieckiego nie tylko zbudują pewność siebie u Twojego dziecka, dzięki nauce języka w praktyce. Umożliwimy również zaznajomienie się z kulturą danego kraju, oraz umiejętność posługiwania się językiem w mowie i w piśmie. Twoje dziecko nawiąże nowe znajomości oraz będzie miało możliwość kreatywnego spędzania czasu, co pozytywnie wpłynie na jego rozwój. Nauka języka niemieckiego w dzisiejszych czasach jest niezwykle ważna dlatego nie ma na co czekać!

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
* miesięczna cena promocyjna za 10 miesięczny stacjonarny kurs dla dzieci w wieku 7-10 lat (108 x 35 min) z angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego, francuskiego w Kielcach, Chełmie, Sosnowcu, Kaliszu, Częstochowie, Toruniu, Białymstoku. W cenie uwzględniono rabat 100 zł za wyrażenie wszystkich zgód marketingowych (cena regularna całego kursu 2000 zł). Oferta dostępna do 30.11.2021 r. Szczegóły oferty w placówkach ProfiLingua i na www.profi-lingua.pl. Liczba miejsc ograniczona.
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

Jeżeli chcesz uzyskać rabat 100 zł na nasze kursy, podaj swój adres e-mail i numer telefonu w formularzu i zaakceptuj poniższe zgody.
(Szczegóły)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od WSiP, na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług WSiP drogą elektroniczną,w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
Wszystkie kursy językowe