Nauka języka niemieckiego dla młodzieży

Dlaczego warto uczyć się niemieckiego?

Hallo! W dobie globalizacji i handlu międzynarodowego znajomość jednego języka już nie wystarczy. Warto rozważyć naukę drugiego, najlepiej takiego który jest przydatny na rynku pracy. Może teraz wydaje Ci się to zbyteczne, jednak w przyszłości wyróżni Cię spośród konkurencji i zapewni świetlaną przyszłość. Zarówno wybierając uczelnie wyższą, jak i szukając pracy, niezwykle pożądaną umiejętnością jest język niemiecki. Ucząc się go zyskasz możliwość swobodnego porozumiewania się nie tylko w Niemczech, ale również w Austrii, Belgii, Lichtensteinie, Luksemburgu, Szwajcarii oraz niektórych regionach Włoch. To otworzy przed Tobą wiele możliwości!

Kurs języka niemieckiego dla młodzieży

Jeżeli mieścisz się w przedziale wiekowym 13-17 lat, to kurs dla młodzieży jest właśnie dla Ciebie. Na podstawie Twoich umiejętności przydzielimy Cię do jednej z grup o różnym poziomie zaawansowania. Wspólnie z nami powtórzysz materiał lub przygotujesz się do egzaminu ósmoklasisty czy maturzysty. W ProfiLingua prowadzimy zajęcia w grupach do maksymalnie 12 osób, dlatego z pewnością nasi lektorzy poświęcą Ci więcej czasu, niż nauczyciel w szkole. Dodatkowo, dajemy możliwość konsultacji oraz warsztatów z rzeczy, których nauka sprawia Ci większy problem.


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka niemieckiego dla młodzieży?

Zyskasz cenną umiejętność, która wyróżni Cię spośród innych. To również okazja do swobodnego posługiwania się językiem niemieckim w codziennych sytuacjach i nie tylko! Zajęcia pozaszkolne to również niepowtarzalna szansa na poznanie nowych ludzi i nawiązanie wartościowych znajomości. Praca w grupie da Ci szansę na zbudowanie pewności siebie, a to wpłynie na Twój rozwój w przyszłości.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe