Nauka języka niemieckiego kursy indywidualne

Dlaczego warto uczyć się niemieckiego indywidualnie?

Niemiecki, obok angielskiego jest drugim najbardziej pożądanym językiem na rynku. Ciężko mówić o dobrze płatnym zawodzie lub międzynarodowej współpracy bez znajomości niemieckiego na chociażby komunikatywnym poziomie. Jeśli do tej pory nie było możliwości wygospodarowania czasu na przyswojenie języka, a jednocześnie cenisz sobie indywidualność – ten kurs jest jak najbardziej dla Ciebie. Nie tylko speaker będzie mógł skupić na Tobie całą swoją uwagę, ale również zyska możliwość, by ze zwiększoną precyzyjnością nadzorować Twoje postępy w nauce.

Kurs języka niemieckiego indywidualnie

W trakcie indywidualnego kursu, razem z nauczycielem zaplanujecie godziny zajęć dostosowane do Twoich potrzeb i możliwości czasowych. Możesz wybierać też częstotliwość spotkań w ciągu semestru oraz czas ich trwania. Pełna elastyczność w ustalaniu planu lekcji daje duży komfort, szczególnie jeżeli pracujesz na pełen etat, lub masz dużo zajęć pozalekcyjnych. Kurs powstał dla osób, które nie czują się zbyt komfortowo ucząc się w większych grupach, nie lubią rywalizacji lub mają osobowość introwertyka, ale jest dostępny dla każdego!


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka niemieckiego indywidualnie?

Decydując się na indywidualne nauczanie niemieckiego, uzyskasz możliwość by skutecznie i efektywnie zdobyć upragnioną wiedzę i umiejętności. Wspólnie z lektorem, stosując profesjonalne materiały dydaktyczne przyswoisz program, oraz poznasz kulturę krajów niemieckojęzycznych. W związku z tym wyjazd do obcego kraju, w którym mówi się po niemiecku będzie o wiele mniej stresujący. Umocnisz swoje kompetencje językowe, takie jak słuchanie, czytanie, pisanie i, co najważniejsze – mówienie.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe