Kursy języka niemieckiego konwersacyjne

Dlaczego warto uczyć się niemieckiego konwersacyjnego?

Nauka języka niemieckiego w szkołach podstawowych czy średnich polega w dużej mierze na ćwiczeniu zadań z egzaminów końcowych. Poznajesz w ten sposób gramatykę i słownictwo, ale bardzo często ciężko jest przełożyć Ci teorię na praktykę. Na pomoc, śpieszą nasi lektorzy, którzy starannie przygotowali kurs konwersacyjny. Dzięki temu, nauczysz się rozmawiać po niemiecku bez przeszkód i wyrażać swoje opinie w tym języku w naturalny sposób.

Kurs języka niemieckiego konwersacyjny

Kurs konwersacyjny przygotowany został tak, abyś zyskał/ła umiejętność rozmowy w obcym języku. Na każdych zajęciach prowadzone są rozmowy w języku niemieckim na przeróżne tematy. Począwszy od Twoich zainteresowań i planów na przyszłość, a na popkulturze czy bieżących wydarzeniach ze świata kończąc. To niesamowite, z jaką łatwością uczysz się gramatyki i słownictwa poprzez naukę poszczególnych zwrotów. Nauka konwersacyjna odbywa się w grupach lub indywidualnie, tak aby dostosować program indywidualnie do Twoich potrzeb.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka niemieckiego konwersacyjnego?

Poprzez rozmowę zbudujesz pewność siebie i przełamiesz dotychczasowe bariery językowe. Bez zastanowienia zaczniesz odpowiadać na zadawane pytania, dzięki czemu rozmowa z obcokrajowcem wyjdzie naturalnie. Wyjazd do pracy za granice czy na wymianę uczniowską jeszcze nigdy nie był bardziej możliwy, niż po uczestnictwie w naszym kursie konwersacyjnym.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe