Nauka języka niemieckiego kursy wakacyjne

Dlaczego warto uczyć się niemieckiego w wakacje?

Język niemiecki jest obecnie, obok angielskiego, jednym z bardziej pożądanych języków na rynku pracy. Jeżeli chcesz nadrobić zaległości językowe, ale w ciągu roku szkolnego nie masz czasu by temu sprostać – zapraszamy na naukę języka niemieckiego w naszym kursie wakacyjnym. Dzięki intensywnej nauce wkroczysz na nowy poziom językowego wtajemniczenia. Warto przeznaczyć ten czas na odpoczynek, ale również produktywnie spożytkować go by zapewnić sobie lepszą przyszłość.

Wakacyjny kurs języka niemieckiego

Wybierz najlepszy kurs dla siebie spośród kilku dostępnych opcji w naszej szkole. W zależności od czasu jakim dysponujesz proponujemy kurs ekspresowy, lub dwumiesięczny. W przypadku pierwszego, posiądziesz w miesiąc wiedzę standardowo realizowaną w rok. Decydując się na drugą opcję, znajdziesz się o dwa poziomy wyżej w skali językowego zaawansowania i przerobisz materiał z całego semestru. Możesz również wybrać edukację w grupie, lub ustalić z lektorem zajęcia indywidualne.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

Organizowane przez nas kursy odbywają się na różnych poziomach. Zanim zostaniesz przypisany do jednej z grup, musisz przejść przez nasz proces weryfikacji, by stwierdzić w jakim stopniu opanowałeś język ukraiński.


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz z wakacyjnym kursem języka niemieckiego?

Ekspresowa nauka we wakacje pozwoli Ci opanować materiał, na którego naukę w trybie standardowym poświęcił być rok. To doskonała okazja by opanować nowy materiał czy nadrobić zaległości. Dzięki temu, możesz od października kontynuować naukę na wyższym poziomie lub rozpocząć swoją przygodę z kolejnym językiem. I chociaż tempo nauki jest intensywne, to lekcje są dobrze zaplanowane, a dzięki temu już po pierwszym tygodniu zobaczysz znaczące postępy.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe