Nauka języka norweskiego dla dorosłych

Dlaczego warto uczyć się norweskiego?

Język norweski jest najłatwiejszym, spośród języków skandynawskich zarówno bod względem wymowy, jak i gramatyki. Jeżeli już umiesz posługiwać się, np. angielskim, to nauka norweskiego przyjdzie o wiele łatwiej, ponieważ sam po jakimś czasie dostrzeżesz pewne podobieństwa. Zarobki w Norwegii są jednymi z najwyższych na świecie, a sam kraj rozwija się w szaleńczym tempie. Jeżeli rozważasz inwestycję w tej części północnej Europy, znajomość języka jest niemal wskazana. Mało tego, zyskujesz możliwość zdobycia dobrze płatnej pracy w Polsce, ponieważ język Norweski jest bardzo pożądany. A może po prostu szukasz oryginalnej umiejętności, którą będziesz mógł pochwalić się znajomym? Tak czy inaczej, nauka języka norweskiego to z pewnością dobra inwestycja.

Kurs języka norweskiego dla dorosłych

Niezależnie od umiejętności, w ProfiLingua z pewnością znajdziesz kurs dostosowany do Twoich potrzeb. Po zweryfikowaniu Twoich zdolności językowych przydzielimy Cię do jednej z trzech grup, o różnym poziomie zaawansowania. Nasi lektorzy zadbają o to, by nauka była jak najprzyjemniejsza oraz wesprą w każdej chwili, byście wspólnie zmierzyli się z językiem norweskim.


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka norweskiego dla dorosłych?

Dzięki nam nauczysz się nie tylko słownictwa i gramatyki, ale również zastosowania języka w praktycznych sytuacjach. Dzięki skutecznej metodzie komunikatywnej, nawiążesz nowe znajomości i zbudujesz pewność siebie. Nauka języka norweskiego to nie tylko doskonały sposób na zmierzenie się z samym sobą, ale również pozytywny wpływ na rozwój i samorealizację. Dodatkowo poznasz historię i kulturę Norwegii, która jest uważana za najlepsze państwo do życia.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe