Nauka języka norweskiego dla dzieci

Dlaczego warto uczyć się norweskiego?

Oferujemy naukę języka norweskiego od podstaw lub kontynuowanie nauki na wyższym poziomie. Profesjonalni lektorzy posiadają pełen zasób wiedzy, a wspomagające edukację teksty i zadania praktyczne sprawią, że nauka norweskiego stanie się łatwa i przyjemna. Poprzez zapisanie swojego maleństwa na kurs języka norweskiego nie tylko usprawnisz jego kwalifikacje, ale również wpłyniesz korzystnie na jego rozwój i przyszłość.

Kurs języka norweskiego dla dzieci

Studiowanie języka norweskiego jest znakomitym doświadczeniem, a w przypadku szkolenia dla najmłodszych – niezłą zabawą. Zapraszamy dzieci w każdym wieku. Duża ilość rodzajów kursów pozwoli starannie dopasować je dla każdego malucha. Rozważ lekcje dla najmłodszych, gdzie poprzez ruch i muzykę, oraz wielofunkcyjne tablice interaktywne, zachęcamy przedszkolaków do nauki języka. Dla nieco starszych pociech prowadzimy kursy, gdzie znaczną rolę odgrywa pisanie i czytanie, a kursanci w przyjaznym klimacie kształcą się i poprawiają umiejętności.


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka norweskiego dla dzieci?

Podczas zajęć będziemy etapowo budować pewność siebie u Twojego maleństwa, za pomocą efektywnej metody komunikatywnej. Polega ona na nauce języka w praktyce, dzięki czemu dzieci ćwiczą prawidłową wymowę, poznają nowe słowa i zaznajomią się z językiem. Twoje dziecko nawiąże ciekawe znajomości oraz konstruktywnie spędzi czas, co pozytywnie wpłynie na jego rozwój. Nauka języka norweskiego zapewni Twojemu dziecku niebanalną umiejętność, którą na pewno doceni w przyszłości.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
* miesięczna cena promocyjna za 10 miesięczny stacjonarny kurs dla dzieci w wieku 7-10 lat (108 x 35 min) z angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego, francuskiego w Kielcach, Chełmie, Sosnowcu, Kaliszu, Częstochowie, Toruniu, Białymstoku. W cenie uwzględniono rabat 100 zł za wyrażenie wszystkich zgód marketingowych (cena regularna całego kursu 2000 zł). Oferta dostępna do 30.11.2021 r. Szczegóły oferty w placówkach ProfiLingua i na www.profi-lingua.pl. Liczba miejsc ograniczona.
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

Jeżeli chcesz uzyskać rabat 100 zł na nasze kursy, podaj swój adres e-mail i numer telefonu w formularzu i zaakceptuj poniższe zgody.
(Szczegóły)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od WSiP, na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług WSiP drogą elektroniczną,w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
Wszystkie kursy językowe