Nauka języka norweskiego dla dzieci

Dlaczego warto uczyć się norweskiego?

Oferujemy naukę języka norweskiego od podstaw lub kontynuowanie nauki na wyższym poziomie. Profesjonalni lektorzy posiadają pełen zasób wiedzy, a wspomagające edukację teksty i zadania praktyczne sprawią, że nauka norweskiego stanie się łatwa i przyjemna. Poprzez zapisanie swojego maleństwa na kurs języka norweskiego nie tylko usprawnisz jego kwalifikacje, ale również wpłyniesz korzystnie na jego rozwój i przyszłość.

Kurs języka norweskiego dla dzieci

Studiowanie języka norweskiego jest znakomitym doświadczeniem, a w przypadku szkolenia dla najmłodszych – niezłą zabawą. Zapraszamy dzieci w każdym wieku. Duża ilość rodzajów kursów pozwoli starannie dopasować je dla każdego malucha. Rozważ lekcje dla najmłodszych, gdzie poprzez ruch i muzykę, oraz wielofunkcyjne tablice interaktywne, zachęcamy przedszkolaków do nauki języka. Dla nieco starszych pociech prowadzimy kursy, gdzie znaczną rolę odgrywa pisanie i czytanie, a kursanci w przyjaznym klimacie kształcą się i poprawiają umiejętności.


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka norweskiego dla dzieci?

Podczas zajęć będziemy etapowo budować pewność siebie u Twojego maleństwa, za pomocą efektywnej metody komunikatywnej. Polega ona na nauce języka w praktyce, dzięki czemu dzieci ćwiczą prawidłową wymowę, poznają nowe słowa i zaznajomią się z językiem. Twoje dziecko nawiąże ciekawe znajomości oraz konstruktywnie spędzi czas, co pozytywnie wpłynie na jego rozwój. Nauka języka norweskiego zapewni Twojemu dziecku niebanalną umiejętność, którą na pewno doceni w przyszłości.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
** rabat od cen katalogowych na kursy grupowe dostępne w ProfiLingua. Promocja obowiązuje w dniach 7-14.02.2022 i nie łączy się z innymi promocjami. Oferta niedostępna w placówka w Legnicy i Ząbkach.
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe