Nauka języka norweskiego dla młodzieży

Dlaczego warto uczyć się norweskiego?

Hei! Jeżeli rozważasz naukę języka to z pewnością nie musimy Ci tłumaczyć jaka to wspaniała sprawa, bo pewnie już o tym wiesz. Nauka języków ma wiele korzyści, zaczynając od tych oczywistych jak możliwość komunikacji w innym języku z jego przedstawicielami; do tych bardziej naukowych. Mianowicie, nauka języków rozwija szare komórki i zmniejsza ryzyko Alzheimera. Problemem jest często wybór odpowiedniego kursu. Polecamy język norweski tym, którzy chcą nie tylko nauczyć się biegle posługiwać, innym niż angielski językiem. Tym samym zrobisz wrażenie na znajomych, rodzinie ale także na przyszłym pracodawcy. Niezależnie od tego czy w przyszłości będziesz chciał mieszkać w Polsce czy za granicą. Językiem norweskim z pewnością można pochwalić się w swoim CV.

Kurs języka norweskiego dla młodzieży

Zapraszamy na kurs dla młodzieży wszystkie dzieci w przedziale wiekowym 13-17 lat. Zostaną one przydzielone do odpowiedniej grupy w zależności od poziomu umiejętności. Grupy te dzielą się na trzy rodzaje – początkującą, średniozaawansowaną oraz zaawansowaną. To pozwoli na komfortową naukę oraz brak konieczności nadrabiania materiału. A jeżeli któremuś z naszych kursantów konkretny dział sprawi problem, zawsze ma możliwość wzięcia udziału w warsztatach powtórkowych, lub indywidualnej konsultacji z lektorem.


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka norweskiego dla młodzieży?

Udział w kursie da Ci możliwość swobodnego posługiwania się językiem norweskim w codziennych sytuacjach. Poprzez starannie dobrane materiały dydaktyczne, zaznajomisz się również z norweską kulturą, historią Wikingów oraz przepiękną skandynawską przyrodą. To nie tylko nauka języka, ale przede wszystkim kreatywna i produktywna forma spędzania wolnego czasu po szkole. Korzystnie wpłyniesz na swój rozwój i zbudujesz pewność siebie, dzięki czemu otworzą się przed Tobą liczne możliwości. A im wcześniej zaczniesz, tym prościej to przyjdzie.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe