Nauka języka norweskiego kursy indywidualne

Dlaczego warto uczyć się norweskiego indywidualnie?

Norweski to język skandynawski, który pochodzi z grupy języków germańskich. Osobom, które się go uczą największy problem sprawiają charakterystyczne, „chrapliwe” dźwięki oraz wymowa niektórych głosek. Nie należy do najprostszych języków, dlatego na rynku pracy bardzo ceni się umiejętność władania nim. Dzięki uczestnictwie w kursie indywidualnym, zyskujesz niepowtarzalną okazję by nauczyć się wymowy trudniejszych wyrażeń oraz gramatyki. Jeżeli nauka w grupie do tej pory nie przynosiła wymarzonych efektów – rozpocznij kurs indywidualny z ProfiLingua!

Kurs języka norweskiego indywidualnie

Dzięki indywidualnemu przebiegowi edukacji, możesz dobrowolnie ustalić terminy spotkań z lektorem. Mało tego – to Ty wybierzesz omawiany materiał i dzięki temu zyskasz możliwość nauki w konkretnym i przydatnym dla Ciebie kierunku. Zatrudniony przez nas native speaker obrał sobie za cel, by w przyjemnej atmosferze, skutecznie nauczyć Cię zarówno norweskiej gramatyki, słownictwa, przydatnych zwrotów oraz zaznajomić z kulturą tego kraju. A dzięki temu, że spotkania odbywają się indywidualnie, speaker ma możliwość obserwować na bieżąco Twoje postępy w nauce i wychwytywać rzeczy, które sprawiają Ci większy problem.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka norweskiego indywidualnie?

Dołączając do grona naszych kursantów, którzy indywidualnie uczą się języka norweskiego zyskujesz komfort psychiczny, w szczególności jeżeli nie lubisz uczyć się w grupie. Kursanci sami wybierają zagadnienia, których chcieliby się nauczyć podczas zajęć, a nasi lektorzy starannie opracowują program nauczania. Norweski rynek pracy stoi przed Tobą otworem, a chyba nie musimy mówić jak wysoki standard życia jest oferowany w tym kraju. Zyskujesz również szansę na lepszą pracę w Polsce. Znajomość języka norweskiego to coś, co warto umieścić w swoim CV, dzięki czemu zapewnisz sobie pewniejszą przyszłość.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe