Kursy języka norweskiego konwersacyjne

Dlaczego warto uczyć się norweskiego?

Jeżeli umiesz gramatykę, czy podstawowe słownictwo, a mimo to nie jesteś w stanie odpowiedzieć na pytanie zadane w języku norweskim, znaczy, że brakuje Ci umiejętności posługiwania się językiem w życiu codziennym. To nic strasznego i nie należy się absolutnie poddawać. Na ratunek śpieszy kurs języka konwersacyjnego, dzięki któremu nauczysz się posługiwać językiem w mowie potocznej i zyskasz możliwość dogadania się w języku norweskim w większości codziennych sytuacji.

Kurs języka norweskiego konwersacyjnego

Nasze zajęcia prowadzone są w taki sposób, by przyjemnie i jednocześnie efektywnie nauczyć Cię swobody językowej. Nauczycielom zatrudnionym w ProfiLingua zależy przede wszystkim na przełamaniu Twojej bariery językowej, dlatego każde zajęcia są przeprowadzane w formie luźnej rozmowy na wszelkie tematy. W międzyczasie zapoznajesz się z gramatyką, fleksją i norweskim słownictwem oraz uczysz się używać języka w codziennych sytuacjach.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka norweskiego konwersacyjnego?

Jeżeli marzy Ci się umiejętność prowadzenia czynnej i ożywionej dyskusji w języku norweskim, to dzięki udziałowi w kursie konwersacyjnym zyskasz taką możliwość! To bardzo budujące doświadczenie, ponieważ poprzez samą rozmowę z lektorem, lub innymi uczestnikami kursu budujesz pewność siebie i zyskujesz płynność językową. Dzięki temu, w późniejszych sytuacjach życiowych będziesz wiedział/ła jak poprowadzić dyskusję, a tym samym zyskasz szansę na nową znajomość lub utrwalenie obecnej. Możliwość komunikowania się bez barier to coś, co wiele ludzi pragnie osiągnąć, a zapisując się na nasz kurs stanie się to dla Ciebie jeszcze bardziej możliwe.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe