Nauka języka norweskiego kursy wakacyjne

Dlaczego warto uczyć się norweskiego w wakacje?

Szybka i efektywna nauka to coś, czym cechuje się kurs wakacyjny. Polecamy go tym, którzy chcą w krótkim czasie opanować podstawy języka, lub nadrobić zaległości, by móc od października kontynuować naukę na wyższym poziomie. Jeżeli jesteś jedną z tych osób, a w dodatku lubisz wyzwania i stawiasz na swój rozwój – wybierz naukę języka norweskiego w ProfiLingua. Norwegia należy do jednego z najszczęśliwszych krajów na świecie. W dodatku życie tam prezentuje się na naprawdę wysokim poziomie. Ze znajomością języka możesz bez problemu zdobyć pracę za granicą, ale również i na polskim rynku. To otworzy przed Tobą wiele możliwości!

Wakacyjny kurs języka norweskiego

W naszej ofercie znajdują się dwa rodzaje kursu – ekspresowy i dwumiesięczny. Kurs ekspresowy trwa miesiąc a podczas zajęć przyswoisz materiał z jednego semestru. Wybierając drugą opcję przyswoisz aż rok nauki w zaledwie 8 tygodni. Dzięki naszym lektorom oraz ich profesjonalnemu podejściu do efektywnej nauki, stanie się to możliwe. Możesz zdecydować się na zajęcia w grupie, lub ustalić godziny zajęć w trybie indywidualnym. Twoje postępy będą monitorowane na bieżąco, a dodatkowe materiały online pozwolą na utrwalenie zdobytej wiedzy w domu.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

Organizowane przez nas kursy odbywają się na różnych poziomach. Zanim zostaniesz przypisany do jednej z grup, musisz przejść przez nasz proces weryfikacji, by stwierdzić w jakim stopniu opanowałeś język ukraiński.


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz z wakacyjnym kursem języka norweskiego?

Wybierając wakacyjną naukę w naszej szkole zyskasz pożądaną wiedzę i umiejętności posługiwania się językiem norweskim na podstawowym poziomie. Poznasz słownictwo i zwroty ułatwiające komunikację oraz nauczysz się rozumieć nieskomplikowane wypowiedzi. Nauka będzie intensywna, ale warta satysfakcji, którą poczujesz wraz z końcem kursu. Nauka podstaw w krótkim czasie, pozwoli Ci na szybsze rozpoczęcie nauki norweskiego na wyższym poziomie. Dzięki temu, lepiej opanujesz język i zapewnisz sobie tym samym pewniejszą przyszłość.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe