Nauka języka polskiego dla dorosłych

Dlaczego warto uczyć się polskiego?

Żyjąc w Polsce zapewne dostrzegasz pewne korzyści płynące z umiejętnego posługiwania się tym językiem. Nie tylko wpłynie to na Twoją komunikację interpersonalną, ale da pewność siebie, tak pożądaną w obecnych czasach. Wbrew pozorom język polski jest niezwykle interesującym językiem, ponieważ ucząc się go możesz zauważyć wszelkie zapożyczenia. Każde z nich ma swoje historyczne lub kulturowe uwarunkowanie, więc to dodatkowo znakomita nauka historii. A ta z kolei uchodzi za jedną z bardziej fascynujących w Europie.

Kurs języka polskiego dla dorosłych

W zależności od posiadanych umiejętności przypiszemy Cię do jednej z trzech grup: początkującej, zaawansowanej i średniozaawansowanej. W naszej szkole panuje przyjazna atmosfera, dlatego uczestnictwo w kursie dla dorosłych to również wspaniała zabawa. Praktyczne zastosowanie języka z wykorzystaniem metody komunikatywnej to również niepowtarzalna szansa na polepszenie swoich umiejętności językowych, związanych z codziennym życiem.


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka polskiego dla dorosłych?

Nauczysz się poprawnej wymowy, poznasz nowe słowa i frazy używane w życiu codziennym oraz zaznajomisz z językiem polskim. Wspólnie przełamiemy barierę językową i zbudujemy Twoją pewność siebie, zapewniając tym samym komfortowe życie w Polsce. Nauczysz się opowiadać o swoich marzeniach, planach i celach życiowych, a żadna sytuacja związana z codziennym życiem nie będzie dla Ciebie przeszkodą w drodze do ich realizacji.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
* Rabat od cen katalogowych na kursy dostępne w ofercie ProfiLingua w okresie 3.01 – 28.02.2022r. Promocje nie łączą się z wyjątkiem przypadków wyraźnie wskazanych. Rabat nie obowiązuje w placówkach w Legnicy i Ząbkach.
** Bezpłatny kurs online z języka angielskiego, niemieckiego albo hiszpańskiego na poziomie podstawowym (20x45 min.) przy zakupie grupowego kursu dla dorosłych lub młodzieży. Promocja trwa w okresie 3.01 – 28.02.2022r. i nie łączy się z innymi promocjami. Szczegóły w regulaminie dostępnym w placówkach i na www.profi-lingua.pl/regulamin/2022/regulamin-promocji-drugi-jezyk-gratis
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

Jeżeli chcesz uzyskać rabat 100 zł na nasze kursy, podaj swój adres e-mail i numer telefonu w formularzu i zaakceptuj poniższe zgody.
(Szczegóły)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od WSiP, na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług WSiP drogą elektroniczną,w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
Wszystkie kursy językowe