Nauka języka polskiego dla dzieci

Dlaczego warto uczyć się polskiego?

Z nami możesz rozpocząć naukę języka polskiego od podstaw lub kontynuację nauki na wyższym poziomie. Nasi doświadczeni lektorzy posiadają pełen zasób wiedzy, a dodatkowe materiały pomocnicze sprawią, że nauka polskiego staje się banalnie prosta i przyjemna. Poprzez zapisanie swojego dziecka na kurs języka polskiego nie tylko polepszysz jego umiejętności, ale również wpłyniesz pozytywnie na jego rozwój i przyszłość.

Kurs języka polskiego dla dzieci

Nauka języka polskiego jest wspaniałym doświadczeniem, a w przypadku kursu dla dzieci – dobrą zabawą. Możesz zapisać swoje dziecko bez względu na wiek i pochodzenie, a my wybierzemy najlepszą i spersonifikowaną ofertę dostosowaną do Waszych potrzeb. Sprawdź jak wyglądają lekcje dla najmłodszych gdzie poprzez ruch, muzykę i tablice interaktywne zachęcamy maluchy do nauki języka. Dla nieco starszych dzieci prowadzimy kursy, gdzie dużą rolę odgrywa pisanie i czytanie, a kursanci „nieświadomie” i w przyjaznej atmosferze rozwijają swoje umiejętności. Umożliwimy Twojemu dziecku porozumiewanie w podstawowych sytuacjach komunikacyjnych oraz tworzenie spójnych wypowiedzi ustnych i pisemnych. Nauczymy go jak radzić sobie w codziennych sytuacjach, które są związane z życiem w Polsce. Wspólnie przełamiemy jego barierę językową.


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka polskiego dla dzieci?

Podczas zajęć będziemy stopniowo budować pewność siebie Twojego dziecka, za pomocą skutecznej metody komunikatywnej. Polega ona na nauce języka w praktyce, dzięki czemu dzieci ćwiczą poprawną wymowę, poznają nowe słowa i zapoznają się z językiem. Twoje dziecko nawiąże nowe znajomości oraz będzie miało możliwość kreatywnego spędzania czasu, co pozytywnie wpłynie na jego rozwój. Nauka języka polskiego zapewni Twojemu dziecku komfortowe życie w Polsce. Będzie mogło opowiadać innym o swoich marzeniach i lepiej odnajdzie się na terenie obcego kraju.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe