Nauka języka polskiego dla młodzieży

Dlaczego warto uczyć się polskiego?

Witaj! Na pewno zastanawiasz się, czy język polski przyda Ci się w życiu. Jeżeli rozważasz pozostanie w naszym kraju na dłużej, to odpowiedź nasuwa się sama – oczywiście, że tak. Nie tylko dlatego, że w języku polskim mówi prawie 50 mln ludzi. Umożliwi Ci to również znalezienie lepszej pracy w Polsce, pozwoli na swobodne dogadywanie się z kolegami i koleżankami w szkole a w dodatku, po pierwszej lekcji będziesz już w stanie przeczytać bez problemu chociażby nazwę ulicy, na której mieszkasz. Wbrew powszechnie panującej opinii język polski wcale nie jest tak bardzo trudny, a z kolei nauczenie się go da Ci dużą satysfakcję.

Kurs języka polskiego dla młodzieży

Kursy języka polskiego dla młodzieży odbywają się w trzech grupach o różnym stopniu zaawansowania. W zależności od tego czy miałeś już styczność z polskim, czy dopiero zaczynasz, z pewnością przydzielimy Cię do grupy dopasowanej do Twoich indywidualnych potrzeb. W każdej chwili lektorzy pracujący w naszej szkole, służą indywidualną pomocą w formie konsultacji, lub ą organizując warsztaty powtórkowe. Jeżeli uczęszczasz do polskiej szkoły pomożemy Ci perfekcyjnie przygotować się do testu ósmoklasisty lub egzaminu dojrzałości. Na zajęciach panuje przyjazna atmosfera, co wpływa na efektywną i jednocześnie przyjemną naukę.


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka polskiego dla młodzieży?

Udział w kursie nie tylko da Ci potrzebną wiedzę i umiejętności, ale również ułatwi życie w Polsce. Będziesz mógł słuchać radia podczas podróży samochodem, czytać polskie lektury w oryginale, a przede wszystkim dogadasz się z mieszkańcami Polski. Ucząc się języka w grupie zbudujesz pewność siebie i nawiążesz nowe znajomości. To znacząco wpłynie na Twoje życie w Polsce. A jeżeli jesteś tu tylko tymczasowo, pamiętaj, że Polacy są obecni prawie na całym świecie, więc zawsze możesz trafić na kogoś, z kim będziesz mógł porozmawiać.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe