Nauka języka polskiego kursy indywidualne

Dlaczego warto uczyć się polskiego indywidualnie?

Jeżeli chcesz założyć własną działalność, lub rozpocząć naukę w jednej z polskich szkół lub uczelni – znajomość języka jest wręcz wskazana. A dla tych, którzy nie mieli do tej pory możliwości nauki w grupie, lub po prostu jej nie lubią – kurs indywidualny będzie znakomitym rozwiązaniem. Warto uczyć się indywidualnie wtedy, kiedy samodzielna nauka w domu, czy na grupowych spotkaniach nie przynosi rezultatów. Dzięki temu rozwiązaniu, lektor poświęci Ci całą uwagę i na bieżąco będzie miał możliwość monitorować postępy.

Kurs języka polskiego indywidualnie

W tej formie nauki to Ty decydujesz, kiedy odbędą się spotkania i w jakich godzinach. Jeżeli zajdzie taka potrzeba, wybrany przez Ciebie prowadzący może przyjeżdżać do Twojego miejsca zamieszkania lub pracy! A żeby tego było mało, decydując się na kurs face to face, masz możliwość samodzielnie wybrać materiał, który przerobisz z nauczycielem. W zależności od tego, czy potrzebujesz polskiego do porozumiewania się ze znajomymi, czy ludźmi w pracy, oferujemy dwa warianty. Naukę tradycyjnej formy języka, która umożliwi porozumienie się z polskojęzycznymi znajomymi oraz naukę polskiego dla firm. Drugi wariant to nic innego, jak specjalistyczne słownictwo, używane przez ludzi w branży.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka polskiego indywidualnie?

ProfiLingua chce przede wszystkim pomóc Ci w realizacji Twoich planów i marzeń! Nauczyciel obrał sobie za cel skuteczną i praktyczną naukę języka polskiego. Zyskasz tym samym oryginalną umiejętność, która ułatwi poszukiwania pracy na zagranicznym rynku. Pracodawcy docenią wkład i zaangażowanie w naukę niszowego języka. Zainwestuj w Twój rozwój i już dziś zdecyduj się na indywidualny kurs w naszej szkole!

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe