Kursy języka polskiego konwersacyjne

Dlaczego warto uczyć się polskiego?

Język polski może być nie lada wyzwaniem, zwłaszcza dla tych, którzy wcześniej nie mieli z nim styczności. Nauka gramatyki to jedno, ale ważne jest aby sprawnie posługiwać się również językiem w spontanicznej rozmowie. Dlatego, aby skutecznie przełamać barierę językową i przestać obawiać się rozmowy w obcym języku, zapraszamy na nasz kurs konwersacyjny z języka polskiego.

Kurs języka polskiego konwersacyjnego

Podczas kursu konwersacyjnego zyskasz możliwość uczestniczenia w inscenizowanej, ale i praktycznej w życiu codziennym rozmowie. To najprzyjemniejszy sposób na przełamanie bariery językowej, przy jednoczesnej nauce polskiej gramatyki i słówek. Zajęcia odbywają się w grupach, lub indywidualnie. Bez znaczenia jaki masz poziom zaawansowania językowego, nasza profesjonalna kadra dostosuje program do Twoich umiejętności i krok po kroku nauczy Cię swobody w konwersacji w obcym dla Ciebie języku.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka polskiego konwersacyjnego?

Dzięki naszemu kursowi zyskasz szansę na czynne uczestnictwo w dyskusji na praktycznie każdy temat życia codziennego. To niepowtarzalna okazja do zdobycia płynności w języku, która pozwoli na nawiązywanie nowych znajomości i zbudowanie pewności siebie. Nie tylko przyswoisz gramatykę i polskie słownictwo, ale również nauczysz się używania ich w sytuacjach, kiedy pod ręką nie ma słownika, a czasu na zastanowienie się jest mniej, niż w przypadku zajęć. Od teraz bez problemu odpowiesz na zadanie Ci pytanie w języku polskim, jak również zyskasz możliwość swobodnego prowadzenia rozmowy na wybrany przez siebie temat.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe